Wpis z mikrobloga

Ehhhh piekny ten poniedziałek był. Mojego najlepszego kumpla ojciec sie powiesił.
Drugi sie rozszedł z dziewczyna po 5 latach.
A ja zawiesiłem moją dzialalnosc gospodarczą no chyba już na zawsze...
No cóż.... chłopów muszę porządnie wesprzeć, bo na mnie liczą i wciąż wypisują czy bym nie podjechał pogadać. A ja sobie jakoś poradzę z niepowodzeniami. Jak to gadają "STAY STRONG" ()
#feels #zalesie
  • 6
@cutecatboy: to ciężkie pytanie. Nie znam dokladnych szczegółów, bo mi ich nie zdradził. Po prostu kumpel nie chcial o tym gadać. Uszanowalem to, ale z ogólnego zarysu jaki znam, to moim zdaniem za szybko sie poddał. A może problem był o wiele grubszy. Pozostał żal, że nie zostawił zadnej wiadomosci po prostu dokładnie dlaczego.
@cutecatboy: @amortyzacja: spokojnie... On jest w całkiem niezlej kondycji. Jeśli będzie tak jak teraz, to bedzie dobrze. Chociaz podejrzewam, że teraz jak to sam stwierdził nie ma czasu calkowicie - pelno załatwień. Codzienna rutyna i czas świąteczny może się bardziej objawić.
U mnie jest chu!@#€ ale stabilnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) zwlekałem z tą decyzją, więc to tylko ofiecjalnie zamknięcie rozdziału. Lecimy dalej z tą książeczką