Wpis z mikrobloga

Ostatnio doszedłem do wniosku, że zaczął bym jeździć na desce. Myślałem nad zainwestowaniem w deske od Nervous. Ale jak to wygląda z wytrzymałością takiej dechy? Ważę prawie 100kg, a jednak nie chciałbym złamać deski przy nauce Ollie. Macie jakieś doświadczenia z trwałością desek względem wagi? Zwłaszcza, że taka deska od Nervous tania nie jest, ale jednak uważam że to lepszy wybór niz marketowe rzeczy
#deskorolka #skateboarding
  • 13
@ChceMiSieKupe: Dzięki za odpowiedź, która nijak sie ma do pytania.

inwestycja - przeznaczenie środków finansowych i czasu na (czyjeś) kształcenie z myślą o korzyściach w przyszłości


To wytrzyma ta deska 100kg? Czy nie? Bo juz widywałem w pół złamane deski u ludzi lżejszych ode mnie przy zwykłym ollie
@Wookash071 kkasyczny wątek deskorolkowy na mirko xd miałem deskę Nervousa i bardzo dobrze wspominam (ważę 85, chociaż wtedy mogło być trochę mniej). Z wytrzymałością od różnych firm jest różnie - mój kumpel co waży ponad 100 złamał deskę Element na pierwszym wyjściu, a Ambasaadors (ani jeden z dwóch które ma) nie złamał mu się nigdy. Sam też mam Ambassadorsa od ponad 2 lat i dalej na nim śmigam. To tak jakbyś szukał
@PanNocebo: No byłem świadom, że pytam laickie pytanie. Ale zupelnie nie wiedziałem jak się do tematu odnieść, w necie sa rozne info i niekoniecznie pomocne xd
A jak mam wydać 4 stówy na sama deskę to raczej wolałbym coś pewnego, ze nie zacznie strzelać jak na niej stane. Ale tego Ambassadorsa obczaję w domu po robocie