Wpis z mikrobloga

  • 1
@heterodewiant44 nie ma czegoś takiego jak darmowa służba zdrowia czy edukacja. Są za to usługi publiczne, za które płacę w podatkach. Tak samo jak np za pensje dla zawodowych trepów ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@heterodewiant44:

Ta lista po prawej stronie dla pracującego i myślącego obywatela wygląda jak lista powodów dla których najlepiej byłoby wysiedlać z Polski, a nie iść do wojska. Także popracujcie nad przekazem.
  • Odpowiedz
@heterodewiant44:

te 200 czy 300 złotych zusu które płacisz razem z wypłatą to są tylko SYMBOLICZNE grosze..


Nie każdy zarabia minimalna, a resztę bierze pod stołem i okrada państwo.

Ja średnio miesięcznie zapłaciłem składek na NFZ 500zl, na ZUS 1300, a podatków 10k miesięcznie. Ale to pokazuje że ja musze więcej włożyć żeby taki nierób jak Ty miał tą "darmowa służbę zdrowia"
  • Odpowiedz
@heterodewiant44: zgłaszam się do skorzystania z tego darmowego żłobka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Żona zawiezie, nakarmią, przewiną, panie opiekunki się pobawią, porysuję szlaczki (w tym rozkładam na łopatki każdego 3-latka), a potem żona odbierze xD Przepraszam, ale na taką głupotę nie można mądrze odpowiedzieć.
  • Odpowiedz
@heterodewiant44: Płacę, miesięcznie, około 7-8k samego PIT. Do tego jakieś 2k/mc na prywatne wizyty lekarskie (i rehabilitację) dla mojego syna, bo nigdzie nie ma terminów na NFZ. Najbliższe za rok, a dziecko potrzebuje pomocy na już. Przestań #!$%@?ć cwelu. Gdybym poszedł na miesięczne szkolenie, straciłbym mnóstwo pieniędzy, których potrzebuję - bo po prostu #!$%@? tak.

Dla Ciebie to nie problem, iść na takie ćwiczenia, bo ekwiwalent (te sto parę złotych dziennie)
  • Odpowiedz
@heterodewiant44: Zapomniałem dodać, że samo specjalistyczne jedzenie dla młodego (nierefundowane cwelu) płacę lekko 1k/mc. Wszystko to za moje ciężko zarobione pieniądze i wysokie podatki, które płaće. Wojsko jest dla takich jak Ty. Ludzi bez perspektyw, bez możliwości życia w godnych warunkach, ale nie mierz wszystkich swoją miarą, bo świat nie jest taki prosty jak Ci się wydaje.
  • Odpowiedz
@heterodewiant44: To śmieszne bo wszystko co wypisałeś po prawej albo nie działa albo działa w sposób #!$%@?. To może nakieruje cię dlaczego ludzie mają problem z tymi powołaniami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@heterodewiant44:

dwa lata w komandosach w Lublińcu.

No to wiemy że siły specjalne musiały być grane, teraz powiedz dlaczego uważasz że wszystko jest "darmowe"?
  • Odpowiedz