Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
mam prawie 30 lat. Nigdy nie umawiałem się do lekarza na NFZ, za studia płaciłem sam, policji nigdy nie wzywałem, w sądzie nigdy nie byłem, nie mam dzieci, nigdy żadnych dostacji nie dostałem/ o żadną się nue ubiegałem.

Czy teraz wg wykopka @heterodewiant44 mogę się sprzeciwiać?
Pls odpisz ej, mogę?
@grzmik te 200 czy 300 złotych zusu które płacisz razem z wypłatą to są tylko SYMBOLICZNE grosze.. Jedź stanów i zobacz jaka jest rynkowa wartość zabiegów medycznych ¯_(ツ)_/¯
@heterodewiant44: @arkadikuss:

wizyta na nfz: stanie 1-2h o ile wiesz jak dany oddział działa, bo nigdzie nie ma informacji, a telefony milczą. Budynek od 40 lat nieodnawiany. Parking 10-20 zł, bo tyle czekasz w kolejce. Ludzie czekają godzinami, więc i miejsc na parkingu brak. Stan nawierzchni gorszy, niż po bombardowaniu.
wizyta prywatnie: przychodzisz na wyznaczoną godzinę. Jak masz szczęście, a ktoś zwolni termin, to złapiesz wizytę nawet za 30 minut.
@heterodewiant44: Sprowokowałem się i odpisuję:

darmowa opieka medyczna? to 2 lata w kolejce dla pacjentów onkologicznych, leczenie zębów praktycznie nie istnieje, zapyziałe szpitale z pozamykanymi oddziałami

bezpłatny system edukacji? trzeba płacić za wydrukowanie arkuszy próbnej matury rotfl

ochrony policji? chyba na żoliborzu, tu masz jak pracuje policja https://poscigi.pl/pedofil-zaatakowal-dziewczynke-w-sulechowie-zostal-zatrzymany-bo-rozpoznali-go-ludzie-policja-wczesniej-umorzyla-postepowanie-i-nie-mowi-dlaczego/

sądownictwa? to dlatego ue nakłada kary i wzywa do ogarnięcia się? a typowy kowalski z prostą sprawą czeka miesiącami i latami?

żłobkami? xD