Wpis z mikrobloga

@BornToDie69: tak właśnie gowno pieprzenie o szopenie - każdy z dupy sobie ceny podbija "bo inflacja" i proszę - samo napędzająca się kula.
Gdzie nie spojrzę, to każdy podwyższa ceny bo każdy podwyższa ceny - ale czy to przeliczone - czy to ma sens? Moim zdaniem nie - sami sobie robimy ten syf.
  • Odpowiedz
różnica cen w 11 miesięcy to 37%.


@szcz33pan: może i jest drogo ale rządzi Polski Patriotyczny Rząd z nadania samego Pana Boga. To uczciwa cena.
A tak w ogóle to nie żałuj na dzieci i Polska wstaje z kolan.
Amen.
  • Odpowiedz
  • 3
@szcz33pan ale drogie te kebsy we Warszawie macie... Ja płaciłem kiedyś za mega kebsa rollo 23 lub 24zł, otwarła się konkurencja i dwa dni temu za 22zł kupiłem. Żeby nie było robią w rękawiczkach, na widoku i zawsze było ok po zjedzeniu.
  • Odpowiedz
Nie jest to jakość premium a zwykły turas gdzie nie masz pewności czy umył ręce po podrapaniu się po dupie


@Dizel_AHTUNG: przecież najlepsze kebaby są tam gdzie właśnie nie myją rok i dodają te swoje zarazki
  • Odpowiedz
@szcz33pan: wybieram się do chaty wariata od jakiegoś czasu bo jeszcze nigdy nie byłem, polecasz? Dziś nawet myślałem o tym kebabie bo radzymińską przejeżdżałem ale już mi czasu zabrakło żeby zajechać.
  • Odpowiedz
to rząd czy Bóg przychodzi w nocy do budy kebabowej i zmienia ceny na większe?


@Bumelante: jakbyś oglądał jedyne Prawdziwe Polskie Narodowe Wiadomości to byś wiedział że za wzrost cen w Wielkiej Polsce odpowiadają Donald Tusk, Niemcy, Unia Europejska, Żydzi, Amerykanie, Putin, LGBT i kobiety z piorunami.
  • Odpowiedz
@szcz33pan: a to tylko kebab, mam wrażenie, że jakbym zrobić zakupy takie jak kiedyś robiłem w markecie to by mi wypłaty brakło, a źle nie zarabiam
  • Odpowiedz
@angor86 chłopie kiedyś sltke w kolejce do kebaba i podchodzi nagle jakaś baba i się mnie pyta czy jestem katolikiem, mówię jej że niby jestem ale nie praktykuję, a ona do mnie ze sprutą, że dziś jest piątek i nie można jeść mięsa, jakoś mnie to nie zniechęciło i i tak kebab zjadłem. Sytuacja brzmi trochę jak pasta ale serio szalona baba pouczała ludzi przed kebabem
  • Odpowiedz