Wpis z mikrobloga

@Bolxx454: jakby polska mnie szanowała i miała podobne podejście do praw osób lgbt jak federalna republika niemiec na przykład a społeczeństwo nie było by nam wrogiem to jasne że bym bronił ponieważ miałbym co bronić!
@staryalkus: przykład Ukrainy pokazuje że czasami nawet ćwiczenia w czasie pokoju nie wystarczają. Chcesz pokoju, szykuj się do wojny. Dopóki r0sja nie zaczęła mobilizacji nie było takiej potrzeby. Niestety teraz są konieczne symetryczne działania. Nie jestem zwolennikiem tego rozwiązania niestety obawiam się że nie ma innej opcji.
ciekawe gdzie byście uciekli( ͡° ͜ʖ ͡°) bo jakby sie cos zaczeło to na 100% inne państwa zamkneły by granicę,więc co najwyżej moglibyście uciec tratwą do Szwecji( ͡° ͜ʖ ͡°)
@staryalkus: A jednak uderzył w Ukrainę. Też głupi ruch, mało tego, kontynuuje działanie mimo potężnego wsparcia zachodu i sankcji. Ukraina teraz ma ciężko, zmobilizowani r0sjanie ustabilizowani front. Nie wiadomo jeszcze jak ta wojna się skończy i w jakim kierunku eskaluje konflikt. Mam nadzieję że jest tak jak mówisz.