Wpis z mikrobloga

@jjay: również ich odradzam, to patologia a nie klinika, lewy telefon, nie odpowiadają na maile gdy masz jakieś pytania, za wizyty receptowe nie 99zł jak na stronie a 109. Polecam konopnymed lub @GreenDoctor. Swoją drogą nic tylko czekać aż ktoś im się dobierze do dupy, "klinika" też na jakiegoś słupa stoi, w upadłości w dodatku ...
@Przemow: w cm po wypełnieniu formularza zero kontaktu poza mailem i receptą. U konopnymed miałem rozmowę tel z lekarzem w którym autentycznie mi doradził odnośnie odmian i terapii nimi w przypadku moich problemów zdrowotnych (co miało dla mnie istotne znaczenie, tak są ludzie którzy na serio chcą się mj leczyć ;).
@jjay: i co jak tam dostałeś? bo też teraz mam zamiar z tamtąd ogarnąć sb receptę ale nwm od czego zacząć, mam bezsenność, rwę kulszową obustronną itp, ale u mnie w mieście jest dostępną jedynie jeden rodzaj ta aurora 18% i jak bym im to napisał że tylko to moge kupić to dostał bym właśnie tą czy mieli by jakies obiekcje, jak myślisz?
@Salicylina: przyszla, jak chcesz ogarnąć po prostu zioło to polecam centrummarihuany - piszesz co chcesz i dostajesz. Jak prawdziwa terapie i prowadzenie to gdzie indziej.
@jjay: i nie będzie problemów jak będę tam brał recepty nieregularnie? w sensie w tym miesiącu 5g a za miesiąc 15g? itp nie będą się buntować jak będę chciał konkretnie rodzaj gatunek wagę itp. np. konkretnie - potrzebuję "Cannabis Flos THC 20% CBD 1% (Aurora) 10g" i dadzą receptę? luz żadnych problemów, żadnych pytań "a może pan cbd spróbuje" itp, nie ma tego