Wpis z mikrobloga

Polska komentatorka to totalne dno.

Mamy Laskowskiego historyka, który ułoży cie do snu wyliczeniami spotkań z '68, '45 i '82. Mamy odklejonego dziada Szpakovicia, który myli piłkarzy MIĘDZY REPREZENTACJAMI - dla niego Pedri gra w Brazylii - ok. Teraz wchodzi z fanfarami PATETYCZNY BÓR ze swoim słownikiem wyrazów bliskoznacznych i encyklopedią wyliczeń. Ale spokojnie, dla odmiany mamy dla Państwa Iwańskiego, który nie powie ci niczego więcej czego byś sam nie powiedział sobie pod nosem na kanapie xD

Ale spokojnie. To byli komentatorzy. Mamy jeszcze EGZBERDÓW. XDDDDD

Walduś nie może się wstrzelić i dziadek go ignoruje. Żewłakow bierze teksty ze ściąga.pl. Mamy następnie Dżejnuszka z którego chociaż się trochę idzie pośmiać jak łamie polski. No i jeszcze "A Z TEGO MIEJSCA KIEDYŚ ANDRZEJA WOŹNIAKA ZASKOCZONO NA BRAMCE PRZY RZUCIE WOLNYM" Podolińskiego. Całość doprawiamy zaczynającym każde #!$%@? zdanie od "ALE" Węgrzynem XD

AI by lepiej komentowało te mecze. Bo oni to albo historycy z pasji, albo frazesowi eksperci - świetnie wyszkolony technicznie, domaga się rzutu wolnego, podał przy linii, dalekie wybicie, piłka mu odskoczyła, ma dzisiaj chęć do grania, zagranie w poprzek boiska, pokazuje, że dobry pomysł, dziękuje teraz za to podanie, totalnie niewidoczny dzisiaj - nie chciało mi się robić cudzysłowów xD

Aż się łezka w oku kręci za Panem Twarowskim, Nahornym i Pełką. Jedyni profesjonaliści godni nazywania komentatorami piłki nożnej. No i ze Strejaua można się było pośmiać jak smarkał w robocie xD

Oczywiście można sobie wyłączyć ten bełkot jak się ogląda na kompie, ale w TV już nie ma takiej opcji.

#mundial #mecz #mundial2022 #pilkanozna
MarteenVaanThomm - Polska komentatorka to totalne dno.

Mamy Laskowskiego historyka...

źródło: comment_1670715432PAtRlTdTUuzPmgNl6FBz4B.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@MarteenVaanThomm: a tam takie #!$%@? i pewnie w każdym jednym kraju ci wyjdzie że nikt nie umie komentować xD

Szpakowski denerwuje myleniem się i Laskowski miliardem anegdotek ale nadal nie jest to jakiś poziom tragiczny.
  • Odpowiedz
@MarteenVaanThomm: ale żeś zapostował wysryw, żaden z nich nie jest idealny, ale się czepiasz na siłę każdego z nich o jakieś pierdoły, każdy z nich ma inny styl, o ile czasem coś dowalą, zanudzą albo pogadają głupoty to mecz jest na pierwszym miejscu a komentarz potem i raczej dobrze się sprawdzają, myślę, że mogło być dużo gorzej, a przyzwyczaiłeś się do takiego poziomu, raczej wysokiego, bo leszczy nikt do tv nie
  • Odpowiedz
@Kantar: akurat siedziałem czasem na strumykach i w takim espn, beINSport albo DAZN zawsze komentarz był na poziomie, jakieś aktualności z lig, transfery, ale przede wszystkim trochę oddania klimatu stadionowego, więc może w krajach 3 świata jest podobnie, ale w takiej GB naprawdę fajnie to wygląda
  • Odpowiedz
@MarteenVaanThomm: no nie wiem może jest tak mówisz.
Ale jak czytasz na Reddit soccer co ludzie komentują w czasie meczu to tylu ludzi narzeka że ich komentatorzy to debile xD

Ostatnio Norweg cisnął swoich że gówno nie zauważyli że marokański bramkarz inny dopiero po 40min dali sprostowanie a pod jego komentarzem lista odpowiedzi że "u mnie w UK po 35min" "u mnie w Polsce po 35 też" itd itd I się
  • Odpowiedz
@MarteenVaanThomm: Mnie wystarczy, żeby komentator nie mylił piłkarzy, nie usypiał jakimiś pierdołami i gdy mecz na to zasługuje komentował z odpowiednią pasją, żeby podkręcać atmosferę.

Może wymienieni komentatorzy mają sporo wad, ale moim zdaniem większość dyskusji na ten temat to jakaś histeria, ludzie brandzlują się tymi memami i każdą wymawianą frazą, a potem narzekają, że komentator zapętla niektóre określenia.

Jak dla mnie taki Borek z Podolińskim mogą komentować każdy mecz.
  • Odpowiedz
@MarteenVaanThomm Szpak jest mistrzem w przekazywaniu emocji i nic tego nie zmieni. Dopiero jak skończy komentować to ludzie będą z nostalgią wspominać. Dla mnie żałośnie brzmi komentarz gdy gra jakakolwiel polska drużyna a komentator udaje bezstronność że niby taki profesjonalny XD
  • Odpowiedz
@MarteenVaanThomm: powinna być opcja wyłączenia komentatora, na szczęście jest opcja audiodeskrypcja i nie słucham ich tylko jakiegoś typa co komentuje jak w radiu, ale ten komentarz jest lepszy, jak jest wybór to tylko tą opcje wybieram
  • Odpowiedz
  • 1
@MarteenVaanThomm Laskowski top, ma bardzo fajne poczucie humoru i czesto podczas meczow ma fajne porownania lub opinie.

Szpaku irytuje, przymykalem oko na mylenie pilkarzy, ale np. Pilka trafila w boczna siatke, ten juz krzyczy gol. A cały szacunek stracilem w meczu Polska Szwecja, jak Szwedzi strzelili drugiego gola i jego "po meczu", a byla 60 minuta i nawet odrobilisny szybko straty.

Borek ma swoje momenty. Imo podczas sytuacji z Ericssonem na Euro
  • Odpowiedz