Wpis z mikrobloga

U Adasia klasycznie:
- Szukanie w mule bez rękawic, kompletnie tego nie ogarniam, wiele zarzutów jest faktycznie przesadzonych, ale te rękawice to xD, przecież to kwestia czasu kiedy coś złapie w tym angielskim Gangesie. Będzie tak samo jak z kleszczem - miesiąc przerwy, ciekawe czy ma jakieś ubezpieczenie wykupione tam w UK. xD
- Kebab, fryty, czyli robimy masę do czasu nowego zeszyciku na kalorie. xD
- Jebiący się dziadek, zimno, choróbsko ehhh… A mógł teraz z Blondynkiem siedzieć w Hiszpanii. Zastanawiam się czy nie zrezygnował przez to, że Kuba ma ten zestaw do nurkowania, a on tylko na plaże mógłby czesać. xD

#odyn
  • 16
@FunkyMonkey: Dla mnie to jest niepojęte, że chłop kupił przed wyjazdem świecę (co prawda najtańszą jaką można dostać, ale mniejsza z tym) do webasto i jej nie wymienił przez ten czas i zdziwiony, że ogrzewanie nie działa. Oczywiście najlepiej udać się do Karola, by ktoś mu to zrobił. O rękawiczkach to już szkoda gadać. Ciekawe czy jedzenie jest smaczniejsze z drobinkami mułu xD
@FunkyMonkey to wszystko jest #!$%@? xD czekam tylko jak spadną temperatury i nie będzie dało się kopać w mule bo ziemia będzie jak kamień wtedy nasz bohater popełni sepuku Tamizowe i ewakuluje się do stanu depresji i cykl zatoczy po raz kolejny koło xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pietrek16: no nie xD ale na filmie gdzie gadali o tym na jakiejś stacji czy coś, odniosłem wrażenie jakby odyn chciał a ten drugi niekoniecznie xD
@macoomba Tak się składa, że kilka lat mieszkałem w UK i jednego roku pięknie zima zaskoczyła, przy -10C nie dało się kopać na Tamizie co prawda rzeka całkowicie nie zamarzła ale była skuta lodem. A Twoje wycieczki personalne z klasami podstawówki przemilczę xD