Wpis z mikrobloga

Jest jakaś ciekawa karcianka na rynku?
Gwinta kochałem z całego serca, grałem od samych początków istnienia, ale granie w grę, która ma wypisaną datę swojej śmierci nie za bardzo mnie pociąga, czy aktualnie #hearthstone potrafi wciągnąć?
#gwint #gry
  • 6
  • Odpowiedz
@hetvai7: do hearthstone wyszedł właśnie bardzo fajny dodatek. Gram od bety. Raz jest lepiej, raz gorzej, ale ogólnie gra daje radę. Nowy dodatek super, trochę namieszał i wprowadził nową klasę i dużo różnorodności.
Ogólnie na plus. Jak znudzi Ci się klasyczna karcianka, to w hearthstone jest kilka trybów, ustawki, najemnicy itd. W każdy gra się inaczej.
  • Odpowiedz
@Budo: interesuje mnie tylko tryb rankingowy
dużo pitosu trzeba wyłożyć żeby mieć chociaż z 2-3 meta decki?
mam pewnie trochę starych kart, ale nie wiem czy mogę je wymienić na pył, więc zakładam, że żeby pograć czymś fajnym musiałbym dołożyć jakieś $$
  • Odpowiedz
@hetvai7: grałem trochę w Gwinta, dużo w HS, ale od 3 tygodni porzuciłem HS na rzecz Marvel Snap #marvelsnap , mega wciągająca, szybkie rozgrywki, co w HS mnie irytowało, że czasem mecze trwały po 30 minut. Twóryc MS mają pomysł na rozwój gry. Aczkolwiek jeśli chciałbyś przyspieszyć rozwój kolekcji, to ceny są zaporowe.
  • Odpowiedz
@borys_pl nie jest aż tak źle imo, grałem w trochę w becie (pierwsze dwa sezony, bo później coś mi zblokowało Appke), faktycznie coś tam już nastukalem, ale moim zdaniem gra f2p friendly, mam wrażenie że co najmniej na porównywalnym poziomie z gwintem, chociaż tempo dodawania kart może być trochę szybsze, pass przyjazny, dostajesz kartę ekstra, która dodaje Ci przewage, ale po dwóch sezonach możesz ją dropnąc ze skrzynek. Szybkie rozgrywki, śliczne grafik
  • Odpowiedz