Wpis z mikrobloga

Miedź, srebro i złoto nie potwierdziły dzisiejszego podbicia z indeksów. EURUSD z lekką przewagą podaży + rentowności 10 up. Rynek jest wredny, ale po dzisiejszym dniu raczej misie mają więcej do powiedzenia. Marzy mi się podjazd na eurusd w okolice 1.0634, DAX ponad 14650 i wtedy dopiero jakaś mocniejsza zwałka, tak pi razy oko 1.0177 i 13870
#gielda
  • 25
wszystko to jakieś takie nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@maniek74: No właśnie mi śmierdzi taką straszną i oczywistą zwałą, że jestem podejrzliwy i szukam uzasadnień na zasadzie, że niemożliwe by to miało tak łatwo się zę rozegrać. Z samych kresek zalatuje mi dumpem na kilometr.
@DJ007: CPI może znów być poniżej i wtedy mocna laga w górę, pytanie czy szybko ja zgaszą, czy będzie jak miesiąc temu, gdzie NQ zrobił 8% a SPY 5%, a może zgaszą ja dopiero po Perwollu? tyle pytań, tak mało odpowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak nie będę miał przynajmniej 100-150 pkt „zapasu” na pozycji, to raczej nic nie zostawię do odczytów, chyba ze jakaś mała pozycja
@DJ007: US PPI spadło, ale niewiele. Podobnie może być z US CPI. Dodatkowo rynek pracy bez zmian. Ponieważ FED jest bardzo jastrzębi, to może być tak, że stópki wtedy wzrosną aż o 75pb. A jak będzie w rzeczywistości, to zobaczymy :)
VIX dzisiaj widziałeś?


@Amvl: Widziałem, ale nie interesuje się zbytnio jego wskazaniami. Nie widzę w nim przewag, choć może tam są.
Grasz z powyzszym scenariuszem? Gdzie S/L? :)


@Virux: Gram. EUR/USD będę wysiadał powyżej 1,0720 DAX powyżej 14760. Do przepalenia na ten trejd mam dzisiejszy zysk z nasdaqa, więc mentalnie jadę za free.
Idzie jak po sznurku na razie, brawo.


@Virux: Jak sobie myślę, że ten rajd po shorty wydumałem w niedzielę patrząc w kreski, to aż mi się chce śmiać jakie to jest popieprzone i niewiarygodne.