Wpis z mikrobloga

sami go idioci wypromowaliscie, jeszcze kilka tysięcy książek z autografem kupiliście xD


@yahoomlody:Oni myślą że to deszcz pada. Jak można kupić książke tego dzbana to nie mam pytań. Mi by było wstyd.
  • Odpowiedz
@Porucznik_Nos oczywiście, że ma znaczenie bo ten wysryw wpisywałby się w dotychczasowa narracje naszego papierowego tygrysa opowiadającego o wielkim poświęceniu w kategoriach czysto abstrakcyjnej sytuacji a mój wpis właśnie na to zwraca uwagę.
  • Odpowiedz
@Niemamwiedzy ale Twój wpis to jakieś Twoje żale . Wyrażasz stanowisko na temat człowieka w oparciu o fałszywy wpis i swoje nieuzasadnione projekcje. Dopoki nie zobaczę, że się wymiguje sam ze szkolenia we wprawdziwym wpisie to bez znaczenia jest dla mnie co piszesz i co myślisz o tym
  • Odpowiedz
@Porucznik_Nos ale miał już możliwość wykazania swojego zaangażowania- służąc w wot, czyli służbie która jest co do zasady mało obciążająca dla życia zawodowego i jest mozliwa do zrealizowania niemal od ręki. Jakoś nie słyszałem żeby był terytorialsem. Natomiast co chwilę słyszę opowieści o tym jak to on nie będzie walczył jak go wezwą i jak to on nie będzie spełniał swojego patriotycznego obowiązku.
  • Odpowiedz
@Keriks_: tak się robi hajs na debilach i tak się debili traktuje. Sami go wypromowaliście, oglądacie jego gównofilmy, kupujecie gównoksiązki. Sami dołożyliście cegiełkę do kariery tego pajaca. Mówię oczywiście o tych idiotach, którzy pompowali balonik, nie do OP.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Keriks_: on ma zbudowana taka siatkę klientów że nie nadąża z rozdawaniem autografów, odczep się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz