Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 191
panowie nie ma nic złego w jechaniu wolno jak jest śnieg i jest ślisko a jak komuś przeszkadza to niech sobie wyprzedzi albo wyjedzie wcześniej pozdrawiam
#motoryzacja
  • 74
  • Odpowiedz
@goferek: niestety, na drodze nie jest się samemu i trzeba przewidzieć również tych "mniej pewnych". ot, wyjechać wcześniej, wyluzować się, jakąś ładną playlistę wrzucić...

miałem taką syutację wczoraj i #!$%@? się na "tę toyotę przede mną" odbiło się tylko na mnie - kierowca tamtego auta i tak tego nie słyszy.
  • Odpowiedz
@vieniasn: po czym następnym razem olewasz temat, tylko toczysz się i szukasz dogodnego miejsca na szybkie wyprzedzenie (dogodnego, czyli takiego za które się nie płaci haraczu dla złodziei z żontu, bo sprzętowo to wydoli wszędzie, a przynajmniej tam gdzie sprawdzałem złomka)
  • Odpowiedz
@goferek: za jazdę lewym pasem z niską prędkością to #!$%@?ć bez względu na warunki. Ale jazda 20kmh (czyli w rzeczywistości pewnie raczej 30-35) na ośnieżonej drodze na której nie da się wyprzedzać nie brzmi jakoś szczególnie nierozsądnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@bArrek: ludzie na drogach za bardzo się denerwują potem każdy Polak ma zakola bo ktoś śmiał jechac trochę wolniej to trzeba się gotować
  • Odpowiedz