Wpis z mikrobloga

@Looker2k:

Zawsze patrzę w oczy, kiedy z kimś rozmawiam, nigdy nie wykonuję niepotrzebnych ruchów. Wystarczy mi 10 pierwszych słów, 5 pierwszych gestów jakiegokolwiek koleżki i już wiem, że w jego psychice czai się strach. On jeszcze nie zdaje sobie sprawy, że wkrótce będzie miał pełne portki. A wiesz dlaczego? Dlatego, że jego słaba psychika już wysłała mu maila do nadciągającej kupy, że spotkanie jest w spodniach ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
Szkoda mi go trochę, ale w dużym stopniu to wszystko jest efektem jego wybujałego ego, cwaniactwa i poczucia bezkarności. Gość ma 7-letnie dziecko, a symuluje robienie laski za pomocą butelki. Czas trochę dorosnąć i poszukać nowej drogi życiowej, również takiej poza youtubem. Na dobre mu to wyjdzie. Lekcja pokory.
  • Odpowiedz
@DEJW88: a mi w ogóle go nie szkoda właśnie dla tego że ma dziecko. kubeł zimnej wody dobrze mu zrobi i może nie wychowa kolejnego patusa jak on sam. chociaż widząc jego priorytety wątpię by w końcu zajął się swoją rodziną, w końcu leżenie przed kompem dla innych patusów jest ważniejsze ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@wataf666: Myślę, że to trochę niesprawiedliwa ocena. Na pewno wobec Sandry często nie zachowywał się w porządku na transmisjach, ale widać że zależy mu na rodzinie. To siedzenie przed kompem przynosiło mu spore zyski. Ja mu źle nie życzę, na youtube raczej na pewno nie powróci, musi zrobić sobie rachunek sumienia i pewne rzeczy przewartościować.
  • Odpowiedz
@m4xejd: mi tez xD Szkoda, ze my tacy empatyczni a mu nie bylo szkoda ludzi ktorzy plakali bo im rodzice choruja a on zyczyl im smierci.. to jest taka #!$%@? glupota Nitro ze wygadywal takie rzeczy.. totalna dwubiegunowka i niepanowanie nad agresja.
  • Odpowiedz
@Looker2k: chłop ma #!$%@? okres i to tak delikatnie mówiąc więc nic dziwnego że psycha siada. Kanał - usunięty, to pociągnie za sobą następne konsekwencje bo już i na Twitchu i na YouTube zbanowany a nowa platforma to może być scam jakich było wiele. Sklep pewnie dopiero miał zacząć się zwracać, a tu taka kaszana więc wszyscy ewentualni sponsorzy uciekną, a ze współprac będzie musiał płacić kary albo zwracać zaliczki. HL
  • Odpowiedz