Wpis z mikrobloga

Mireczki, co tu się ostatnio odpiernicza to ja nawet nie...

Od jakiegoś czasu nie śledzę wszystkiego na bieżąco, więc wchodzę głównie w gorące... a tam inwazja #rozowychpaskow którym ewidentnie brakuje atencji!

Zaczynając od tego, że @TheGirl razem z @salimalixd wrzucają zdjęcia swoich cycków!

@Waltz22 oraz @xDariax w #pokazmorde umieszczają rzekomo swoje zdjęcia i stulejarze krzyczą od razu że #ladnapani

Inne #rozowepaski takie jak : @WykopowyOdwykToSciema , @pauleene , @cococabana , @impresija @hurtwish , @Kalyana , @koci-lapci, @Czaprak , @wokalistka , @carlota robią mnóstwo atencyjnych wpisów.... Większość z nich jeszcze całkiem niedawno była zielona a już niby ogarniają całe #mirko!!!

Co to ma być!?! Prawie cały czas gorące są opanowane przez atencyjne wpisy wyżej wymienionych?! Co one robią na #mirko?! Dlaczego nie siedzą w #kuchnia?! Gdzie się podziały opowiadania wujka @Aberworthy?! Gdzie jakieś wpisy z pod tagu #afera , #gorzkiezale , #oswiadczenie?! NIE O TAKIE MIRKO WALCZYŁEM!

ŻĄDAM NATYCHMIASTOWEGO ZAPRZESTANIA SPAMOWANIA PRZEZ ATENCYJNE RÓŻOWEPASKI! TAK MAM #boldupy I CHCĘ WYWOŁAĆ #gownoburza :-)

##!$%@? i już!

##!$%@? #nieotakiemirkowalczylem #gdziecimezczyzni #rozowepaski #kobiety #niebieskiepaski
  • 105
Fakt jest taki, że żadna kobieta nigdy nie będzie tak pisała z serca


@NoniemonetaK: (#) : O

żaden fakt.

@nowik : miałam przeprowadzać po cichutku i powoli podpieprzanie atencji wszystkim, ale nie, trzeba z cyckami będąc zielonym wyskoczyć od razu. wcale niefajne.

@NoniemonetaK: najgorsze jest to, że z facetem dogadują się idealnie, ale jak ten chce coś więcej to się wykręcają. Boją się powiedzieć wprost, że nie bo im się nie podoba. A potem i tak #!$%@?ą, że "nie patrzą na wygląd tylko na wnętrze". Baby to #!$%@?. :-)

@kasik913: ja też tęsknię... Ale nic nie poradzisz... Wujek Aber rzadko się tutaj udziela... :-(

@Waltz22: proszę bardzo, wstawiaj. Skoro potrzebujesz atencji
@NoniemonetaK: true.

@parasolki: owszem. Sam nigdy taką nagrodą nie gardziłem i nie będę gardzić. Cycki to cycki. Z tym nie wygrasz :-)


@Waltz22: mam. Smaruję razem z wazeliną. Nakładasz pół tubki tego i pół tego. Generalnie samo smarowanie podobne jest do polewania hot-doga ketchupem i musztardą. Problem jest tylko taki, że potem wszystko wchodzi Ci w dupę niczym Big Ben w Sashę Gray.

Właśnie, ma ktoś ochotę na hot-doga?
@nowik: (#) no i właśnie o to chodzi... zdjęcie ręki nie będzie takie miłe bo rękę każdy widzi a teraz i cycki zmierzają do tego.

pod skmką na polibudzie są za 2zł, polecam
@parasolki: dlatego nie chcę, aby #rozowepaski mi to zepsuły! Nie chcę waszych cycków na #mirko! Wypad mi z tym!

po 2zł?! Kiedyś były po 1zł... zasrana inflacja...

@saymonek: dlaczego? Znajdź mi kobietę która NIGDY nie udawała orgazmu? Nie ma takiej. One udają bo mogą. Na pewno kiedyś też któraś ze mną udawała i nie boję się o tym napisać. Po prostu czasami nie zawsze dwie strony mają na to
@nowik: (#) ano, były po 1zł kiedyś, ale to już dawno dawno podnieśli cenę. W IKEA są nadal po 1zł i są lepsze niż wszystkie na świecie.

Znajdź mi kobietę która NIGDY nie udawała orgazmu?


@nowik: (#) oto jestem.