Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ertenix: słucham rapu/trapu tylko ludzi, którzy go robią na psychodelikach, bo reszta nie jest warta uwagi, mniej niż 10 osób w tym kraju umie nagrać dobrej jakości melodyjne brzmienie, które nie jest dukaniem do mikrofonu na jednej ścieżce wokalu
@ChlopiecNastepneDrzwi: no nie mój klimat, ale jakieś bardzo dobre i melodyjne też to nie jest, zwykłe trapy w stylu ćpuńskim, a to mnie odrzuca. Ja lubię starą szkołę i klasyczne rapsy polskie/amerykańskie, Ty lubisz coś innego i na tym zakończmy :)
@ShadyTalezz: Przepraszam, że odkopalem ale takiej bzdury dawno nie słyszałem. Pikers daje radę, to dobry raper, też mi siada i też go słucham czasami ale nie przesadzaj do takiego Bisza to nawet w 10% podjazdu nie ma w żadnym aspekcie to jest obecnie topka rapowa w PL, gość potrafi wszystko. Z resztą do każdego rapera z tego tracku nie ma podjazdu patrząc w całokształcie. Pikers daje radę ale czasami te czasowniki
@Ryza: bisz nie jest żadną rapową topką pod każdym względem bo selekcja bitów, refreny, świeżość brzmienia i przeintelektualizowane pretensjonalne teksty to jego gigantyczne wady, Piki jest od niego o niebo lepszy pod względem brzmieniowym, selekcji bitów i przede wszystkim flow a i pomimo, że nie słucham go dla tekstów to i tak wolę luźne #!$%@? pikiego niż silenie się na bycie mądrym i głębokim bisza.
@ShadyTalezz: No chyba dla ciebie, z muzyką jest tak, że są gusty i guściki. Dla mnie pikers w ogóle nie brzmi aż tak dobrze jak chociażby ty go malujesz. Np: Bonson bez porównania lepiej mi siada. Z tymi wadami u Bisza to też troche takie wyciągnięte na siłę według mnie. Pikers dla przykładu ma średnio pisane teksty, często jego rymy bazują na czasownikach, te niby podwójne rymy niby są, lecz są
@Ryza:

Np: Bonson bez porównania lepiej mi siada


no spoko masz go prawo bardziej lubić

Z tymi wadami u Bisza to też troche takie wyciągnięte na siłę według mnie


jakby były na siłę to ludzie by go słuchali a zasięgi ma gorsze chyba od pikersa, który siedzi w podziemiu z własnej woli

Pikers dla przykładu ma średnio pisane teksty


no nie dla tekstów go słucham

często jego rymy bazują na czasownikach
Czasy się troszkę zmieniły, Bisz nie ma zasięgów bo ogólnie sam wiesz kto dzieli i rządzi w necie i kto robi wyświetlenia. Młodzi ludzie, do których raczej nie ma szans żeby trafił taki styl rapowy jak Bisz, gość jednak ma trudne rymy do rozkminy i bity nie bujają głowy xd Ale Pikers też tych zasięgów nie ma. Mamy zupełnie inną rozkmine na temat rapu, i się przez to nie dogadamy xd Pikers