Wpis z mikrobloga

@L3gion: @SzybkiPociskAkacza: @Adr14n_: valve Wam daje sprzęt z otwartym linuxe. Gdybyście ogarniali jedynie podstawy to byście znali struktórę systemu plików, tj np. plik /etc/fstab który odpowiada za automatyczne montowanie zasobów. Po waszemu, jako hdd można mieć przypiętą chmurę jak na screenie 8 tera jako dysk i będzie działało równie szybko jak dysk ssd m2 lokalny.
wojciet - @L3gion: @SzybkiPociskAkacza: @Adr14n_: valve Wam daje sprzęt z otwartym li...

źródło: comment_167097689631Qf6Ho5JtHE1i0Q82QTyq.jpg

Pobierz
  • 2
@L3gion: @SzybkiPociskAkacza: @Adr14n_: valve Wam daje sprzęt z otwartym linuxe. Gdybyście ogarniali jedynie podstawy to byście znali struktórę systemu plików, tj np. plik /etc/fstab który odpowiada za automatyczne montowanie zasobów. Po waszemu, jako hdd można mieć przypiętą chmurę jak na screenie 8 tera jako dysk i będzie działało równie szybko jak dysk ssd m2 lokalny.


@wojciet: No i co ja se chłopie zrobię z tą chmurą np w
@wojciet: Jakie kombo linuksiarza elitysty. Screenshot z Linuxa z otwarym mc bo "hehe normiki nie wiedzą co to i się na ten widok zesrają jaki ja jestem hakierman", jakieś wychwalanie się że podpiąłeś dysk sieciowy do Linuxa, i kompletny brak zrozumienia jaki jest sens Steam Decka i wbudowanej pamięci, czyli jak rasowy linuksiarz nie wychodzisz na zewnątrz i myślisz że każdy kto takiego kupuje siedzi na swoim tłustym dupsku w domu