Wpis z mikrobloga

@zielony_goblin: Jakbyście w zielonym kółeczku wzajemnej adoracji lizali sobie jajca i złotoustemu Philipowi? No na pewno byłoby piękniejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Takie rzeczy trzeba wrzucać, bo toczenie beki z hitów MS wydawanych we wspaniałym abonamencie za darmo, znaczy za 4 zł jest wyborne
Jakbyście w zielonym kółeczku wzajemnej adoracji lizali sobie jajca i złotoustemu Philipowi?


@pionic: o tym mowie, na #!$%@? ty w ogole siedzisz na tym tagu? Nie wiem, konia sobie walisz, że #!$%@?ŁEŚ XBOKSIARZOM? Wole dac 4 zł/msc i miec 10000000 średnich gier niż kupować EKSLUZIWA za 350 zł ktory oazkuje sie gównem z kampanią na 5h (czyt. człowiekpająk). To raz.

Dwa) nie każdy wali konia jak Ty do cyferek, wykresów i
@zielony_goblin: Kolego spokojnie, bo zaraz będziesz musiał gar bigosu zjeść na uspokojenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po pierwsze wchodzę, bo grałem na Xboxach 15 lat i gram dalej w gry MS na PC, a nawet nie mam PS XD i płace za ten wspaniały abonament trochę więcej niż 4 zł miesięcznie od paru ładnych lat, a przede wszystkim wchodzę poczytać wasze odklejenia i urojenia, jak was MS
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zielony_goblin: po pierwsze jak masz wywalone to czemu się tak "uruchomileś"? Po drugie mam Xboxa (do tej pory głównie stajnia Sony) i chciałbym zagrać w coś co by mnie przekonało, że wybór był słuszny, bo na razie to samo mam na ps5. Po trzecie, yyy zapomniałem... Aaa dopóki będzie się biło brawo aktorom na scenie, dopóty oni będą grać... To tak w nawiązaniu do pkt. 1. Jak trolli będzie się ignorowało