Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak znaleźć pracę w wieku 17 lat? Mieszkam w dużym mieście, przez dwa sezony wakacyjne pracowałem w barze, ale teraz chętnie znalazłbym coś na weekendy albo po szkole. Rozwieszałem już ogłoszenia, ale nikt się nie kontaktował. Jakieś pomysły? #pracbaza #pytaniedoeksperta #szczecin

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63997c918161f849f03720c5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: Kontrole jakości lub inwentaryzacje często biorą młodocianych. Polecam to pierwsze. W technikum dorabiałem w firmie Exact Systems, która takie usługi świadczy dla wielu innych firm. Jesli jeszcze istnieje, to pewnie wezmą Cię na weekendy. Za moich czasów chętnie brali uczniów bo coś tam na podatkach lepiej wychodzili, nie wiem nie znam się.
@AnonimoweMirkoWyznania: może spróbuj w jakimś korpo, na pewno jest do zrobienia coś czego nie chce się nikomu robić, typu jakieś porządkowanie dokumentów etc. przy okazji się czegoś nauczysz (jakieś kultury organizacji etc.) tylko musisz się sam zgłosić, żeby jakoś przebić się przez innych, zaproponuj UZ to dla nich też będzie spoko.