Wpis z mikrobloga

@RAPTURE88: widać, że psiara, to co by powiedziała, jakby miała 90 dni przeszkolenia.
Czy psiulki byłyby zadowolone?
Hipokryzja p0lek to nic nowego, ale coraz bardziej widać ich odklejenie i samolubność.

Jestem za przeszkoleniem jak największej liczby kobiet.
Nic nie wpływa lepiej na postrzeganie świata niż kilka dni na poligonie przy minusowych temperaturach i czołganie się w błocie.
@RAPTURE88:

13 czerwca 2022 r. - Dzień Wolności Podatkowej. Dopiero wtedy przestaliśmy pracować na państwo i zarabiać na siebie. Teraz dorzućmy do tego kolejne 90 dni bez dochodu.

Wolski się śmiał z ludzi, że na 30 dni nie chcą, jak mu napisałem o tym jak można stracić na 90dniach to mój wpis skasował i teraz sam o 90 dniach pisze- gdzie jego to nawet nie dotyczy. Komediodramat.

Pani niech odda 3
Jestem za przeszkoleniem jak największej liczby kobiet.


@lexico:

A ja nie chcę iść na ćwiczenia, też mam swoje powody. Jak już chcesz wysyłać baby na szkolenia to zwolenniczki tych ćwiczeń a nie wszystkie kobiety jak leci.

Wam incelom to się może jednak by przydały, nie mielibyście czasu na szkalowanie wszystkiego co ma tzipe.
A ja nie chcę iść na ćwiczenia


@AlienFromWenus: przykro mi. ¯\_(ツ)_/¯

Obowiązek, to obowiązek
Wkładaj kamasze i idziesz potaplać się w błotku ( ͡º ͜ʖ͡º)

@unfolding:

typowe "niech będą, ale beze mnie"

Oczywiście, że to.
Bo ona ma własne życie, ale inni mężczyźni, to nie mają swojego życia, bo to incele i mogą sobie iść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Typowe ...
@unfolding:

Naprawdę trzeba mieć coś z głową żeby pomimo wyraźnego stwierdzenia, że jestem przeciwniczką obowiązkowych szkoleń wojskowych, jeszcze zadawać tak durne pytanie "czy to jednak niech będą, ale beze mnie".

Albo jesteś trollem, albo jesteś przeorany wykopem i potrzeba ci lekarza, albo masz 16 lat i problemy z czytaniem ze zrozumieniem.