Wpis z mikrobloga

@zbrodnia_i_kawa: a) nie napisałam ze jestem #!$%@?, nawet czytac nie umiesz zjebko xD b) rucham się kiedy chce i z kim chce i nikomu nie robie tym krzywdy, dobrze się bawie xD c) to ty masz smutne zycie, przeciez czytałam twoj wykop xD D) co sobie robie sama? Bo ogolnie to jestem szczesliwa xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@heidiyo: badz szczesliwa w swoim blotku, taplaj sie w gownie dalej. Napisalas ze wiecej w tobie z #!$%@? niż aniolka, czytac jeszcze umiem jak najbardziej. Piszesz tak, zeby chlopcom zaimponowac i udalo sie. Ja tylko stoje z boku i nazywam rzeczy po imieniu. Obrzydliwe. I zalosne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@heidiyo: mnie to tez boli, jasne, bo seks nie jest za darmo, zaplata jest zawsze.

Strzelam borderline, ale to tylko luzna sugestia, zeby lepiej poznac siebie sama, zamiast topic sie w alko i tymczasowych przyjemnosciach, zamiast probowac zapomniec o rzeczywistosci. To nie jest szczescie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@NoMoreTearsJustSmile: jezu jakie wy glupie jestescie to nie dziwie sie naprawde, ze wykopki rozowepaski jezdza przy byle okazji. Zdajesz sobie sprawe, ze w koncu trafi na typa, ktory bedzie cos do niej czul, ona bedzie sie bawic, zlamie mu serce i znowu wyhoduje kolejnego uzytkownika tagu przegryw. Nie bawi sie w ten sposob ludzmi. Nigdy. Tym bardziej ze sama robi to albo z glupoty, albo wlasnie z checi zniszczenia sobie zycia.
  • Odpowiedz