Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ale lipa
Jak się okazało wyruchałem trapa. Na swoje usprawiedliwienie mam to, że ma zrobioną cipę.

W zeszłym roku byłem na Smolnej. Spotkałem tam „dziewczynę”, dobrze się tańczyło, miło się rozmawiało. Gdy zbierałem się do domu spotkałem go przed lokalem, pogadaliśmy, poszliśmy coś jeszcze wypić a później do mnie. Tam zaczęło się robić gorąco, ubrań szybko się pozbyliśmy i nie było widać nic co by wskazywało na to, że to facet (może to wina alko ale nie wypiłem aż tyle żeby nie ogarniać).
Gdy sięgałem po gumkę to powiedział, że możemy bez. Tutaj zapaliła mi się lampka bo pomyślałem, że może chce mnie na dzieciaka wziąć. Gumę założyłem.
Seks był dosyć dziki i serio nie było czuć że coś jest nie tak, #!$%@? jak #!$%@?. Rano się pożegnaliśmy i kontakt się urwał.

Wczoraj przypadkiem dowiedziałem się, że Klaudia to faktycznie Adrian tylko po tuningu i to za grubą kasę (to „córka” jakiegoś dzianego typa z Śląska). Miałem do niego kontakt, zapytałem i potwierdził.

Zero przypału bo nikt z znajomych mi nie narobi złej famy na mieście (mimo tego incydentu i tak jestem najnormalniejszy jeżeli wierzyć historiom kto z kim z mojego towarzystwa spał), ale i tak niesmak jest.

#przypal #zalesie #seks #transgender ##!$%@?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #639dc31dd885543a3ae25a3a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 20
apocopseudo: A co z głosem? I ma ktoś taki łechtaczkę? Serio niczego nie zauważyłeś, po ciemku to robiliście?

(mimo tego incydentu i tak jestem najnormalniejszy jeżeli wierzyć historiom kto z kim z mojego towarzystwa spał)


Luzik, oni mieli dziewczynę z siusiakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
---

Zaakceptował: karmelkowa
Jak się pomyliłeś to nie ma nic do tego. Gorzej jak byś ruchał chłopa że świadomością. Przynajmniej w gumie. Ale co w dupę go ruchalales czy normalnie w cipe
GrubyŻniwiarz: @kogut_20 Bambinizm to kacapska propaganda, którą łyknąłeś jak młody pelikan bez pomyślunku, gdyby zostawić zwierzęta samopas to by pozdychały z głodu i chorób, bo jak zwierzę chore np porzucony kot przez człowieka to zdechnie. Sarny w lesie leśniczowie zimą też dokarmiają, bo by z glodu zdechły. Co ma żreś taka sarna jak trawa pod śniegiem? Więc bez z nas by pozdychały. Tu nie chodzi o integracje w naturalny żywot zwierzyny,
MiłosnaMarzycielka: @kogut_20: jesteś chory. Sam smieje sie z wszystkich "psich mam" na tinderze, które traktują swoje pieski niczym noworodki czy odklejonych bab, które w innym wątku z AMW pisały, że pies > chłop + dzieci. No, ale kurde @chixi robi swietna robote w ratowaniu zwierzat od patusów, którzy sie nad nimi znecaja. Typie jest roznica miedzy pomaganiem zwierzetom, a psim/kocim zapaleniem mózgu, na które cierpi większość różówych w pewnym wieku
Panie @U....... nie podałeś wczoraj nicku, skąd mam wiedzieć, że to Ty? Trollujesz? Nie podpisałeś się i mam się domyślać, że to Ty? Tak ciężko było podać nick? Teraz już mam pewność, że to Ty.

Mamy problem, a raczej Ty masz problem z sobą samym. Dostałeś ostrzeżenie i dobrze wiesz o co chodzi, napisałem Ci na PW. Teraz wcale nie dziwię się, że masz na okrągło bana na wykopie. Ty robisz
Isildur - Panie @U....... nie podałeś wczoraj nicku, skąd mam wiedzieć, że to Ty? Tro...

źródło: comment_1671737316UU7Yl2xOPdiBVBx347IGRU.gif

Pobierz
BiałkowyJabol: @Isildur: Ile Ty masz lat? 15? Nie, nie trolluje. Sądziłem, że się domyślisz, że to ja, bo używam ciągle tego samego tekstu "lece dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°) " a jak miałeś watpliwości, to trzeba było się zapytac czy to ja np "@Userrrr to Ty?" Ale Ty olałeś wczoraj mnie ciepłym moczem jak Cie wołakem, więc z nas dwóch to Ty nie masz szacunku do
@Userrrr Napisałem na PW aby się upewnić czy to Ty, prosiłem o to, żebyś pisał z szacunkiem, bo to nie jest spam, tylko jedna wiadomość na miesiąc, po raz drugi bym Cię już nie wołał, tak jak było w poprzednim miesiącu.

Czy Ty chłopie potrafisz czytać i myślisz, czy jakieś problemy mamy?


Ty odpisujesz w taki sposób, to ma być szacunek?

W tym wpisie są barwne opisy i perwersja, dlaczego musiałeś wybrać