Wpis z mikrobloga

Myślałam, że to pozytywny akcent, jak zawsze wyszło inaczej ¯_(ツ)_/¯


@Dawtona: jak zawsze to się tobie nie pomyślało, a teraz będzie miała pretensje do świata, a nie do własnej głupoty. Współczuję temu kogo wylosował was.
  • Odpowiedz
@Dawtona: nie przejmuj się, normalni ludzie nie mają paranoi. Sam chętnie próbuję dań i przetworów od innych ludzi, poznaję nowe smaki i receptury, a nawet jesli byloby to wykonane w warunkach jak z indyjskiej ulicy, to i tak wiele by się nie różniło od przeciętnego zakladu przetwórstwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) prawdę mówiąc jestem niemal pewien, ze Twoje przetwory są z lepszych owoców i robione w lepszych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dawtona: aż żałuję że nie biorę udziału i nie trafiłem na Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jadłbym z wielką chęcią :) sam też Mireczkowi sprezentowałem nalewkę kilka lat temu.
Jak sobie przypomnę który to był to zapytam jak smakowała :p
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
Nie zdążyłem edytować. Odbiorca któremu wysłałem nalewkę: ostatnia aktywność na wykopie: 2 lata 11 miesięcy temu. Kurde, przypau.
  • Odpowiedz
  • 6
@Dawtona strasznie to przykre, że dajesz komuś efekt swoich starań, coś zrobionego z sercem a wykopki piszą, że pewnie chcesz kogoś otruć albo jesteś brudasem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dawtona: Widzę że kupujesz cukierki tak samo jak ja ( ͡º ͜ʖ͡º) A później pani sklepowa ma pretensje że 10 razy musi ważyć ( ͠° °)
  • Odpowiedz