Wpis z mikrobloga

Czy widzicie jak nasz kraj upadł przez ostatnie 7 lat? Czy ktoś pamięta takie rzeczy jak dymisja ze niewpisanie zegarka do oświadczenia majątkowego? Teraz szef policji szmugluje przez granicę granatnik, odpala go w gabinecie i tylko cudem nie zabija nikogo. Nikt nawet nie spodziewa się jego dymisji, a bardziej prawdopodobnym scenariuszem jest jakieś odszkodowanie dla samego zainteresowanego. Wzorem standardów rosyjskich wypuszcza się też w eter kilka różnych wersji wydarzenia, żeby jak najbardziej rozmydlić temat i znudzić nim opinię publiczną.
I potem się wszyscy dziwią, że młodzi faceci mają gdzieś #obowiazkowecwiczeniawojskowe
Kiedy porówna się to ze standardami zachodnimi gdzie minister odchodzi w niesławie, bo przez przypadek wydał ze służbowej karty kilkanaście euro na prywatne zakupy, człowiek naprawdę widzi w jakim bantustanie przyszło mu żyć.

#bekazpisu #policja
  • 115
symetrysta to nie ktoś kto porównuje te dwie partie tylko ktoś kto bez przerwy zrównuje afery pisu do afer po.


@bylem_zielonko: A w drugą stronę nie? Jakkolwiek, w takim razie skoro nazwałeś mnie symetrystą, wskaż proszę w którym miejscu zrównuję afery PiSu do afer PO.

wg ekspertów 2/3 wysokości inflacji w PL to wina nieudacznictwa w zarządzaniu państwem i ciągłym rozdawnictwem pieniędzy. Nie bez powodu średnia inflacja w UE jest DWA
Co wcześniej (i później) ukradł, to jego. A czy inni z jego środowiska o tym wiedzieli (i w tym uczestniczyli), tego możemy się tylko domyślać.


@KEjAf: Co wcześniej ukradł to się właśnie tylko domyślasz, a nie masz żadnych dowodów - możesz sobie gdybać. Pisowskie służby niczego wielkiego na ludzi z PO nie znalazły, a szukały bardzo intensywnie i wbrew prawu, bo używali nawet Pegasusa. To co Nowak robił po wydaleniu z
To ja tu jestem niby "symetrystą" usiłującym przykrywać afery jednej partii porównywaniem do afer drugiej? Miej trochę rozumu i godności człowieka i nie zarzucaj mi czegoś czego nie robię ani odrobinę, kiedy dokładnie to właśnie robisz Ty (i OP w tym wątku).


@KEjAf: no przecież wybielasz PIS i na siłę oczerniasz PO próbując udowodnić, że są takie same - symetryzm pełną gębą. Wrzucasz wykresy dotyczące bezrobocia, które mają pokazać jak to
no bo sprawa zegarka działa się w trakcie rządów PO i była jedną z "wielkich afer". Ludzie śmieją się teraz z tego bo każda kolejna afera pissu jest 100 razy większa niż zegarek w oświadczeniu xD


@bylem_zielonko: ojej, już przyznałeś wcześniej że temat z Nowakiem to znacznie więcej niż tylko kwestia zegarka, teraz się z tego wycofujesz i wracasz do narracji że chodziło o zegarek i to była największa afera.
Jak
ojej, już przyznałeś wcześniej że temat z Nowakiem to znacznie więcej niż tylko kwestia zegarka, teraz się z tego wycofujesz i wracasz do narracji że chodziło o zegarek i to była największa afera.

Jak widzę, kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą, a nawet jak się przez przypadek w międzyczasie powie faktyczną prawdę, to się zaraz wraca do powtarzania kłamstwa.


@KEjAf: afery z zegarkiem to ok. 2013 rok i wtedy Nowak
To nie ja, tylko Ty twierdzisz że porównywanie jednej partii do drugiej to jakiś zły symetryzm, po czym (i przed czym zresztą też) porównujesz jedną partię do drugiej.


@KEjAf: nie porównywanie, a zrównywanie i twierdzenie, ze to jedno i to samo. Pisalem o tym wczesniej
afery z zegarkiem to ok. 2013 rok i wtedy Nowak wypadł z partii. Wałki na Ukrainie były po 2016 roku. Kto rządzi od 2015 w Polsce? Umiesz łączyć kropki?


@bylem_zielonko: no dobrze, rozumiem. Czyli Sławomir Nowak, praworządny i uczciwy minister z rządu Donalda Tuska popełnił jeden niewinny błąd - zapomniał wpisać do oświadczenia majątkowego zegarka. No, przykra rzecz, może się zdarzyć. Po tym, jak to niezkazitelny wzór uczciwości, zrezygnował z pełnionego
nie porównywanie, a zrównywanie i twierdzenie, ze to jedno i to samo. Pisalem o tym wczesniej


@bylem_zielonko: ależ ja doskonale rozumiem.

Nie musisz formułować takich szczegółowych reguł, ogólna zasada brzmi - jeśli wniosek wspiera partię którą Ty popierasz, to rozumowanie jest ze wszech miar poprawne (jak na przykład te wszystkie fikołki dotyczące braku związku Nowaka z PO), a jeśli wniosek jest na jej niekorzyść, albo niedość na korzyść - to rozumowanie
Ci politycy PO wspierający byłego kolegę (nie mającego już związku z PO), to też nie mają związku z PO, czy to on nie ma związku z nimi?


@KEjAf: linkujesz do partyjnej szczekaczki, która chyba jako jedyna bez dowodów napisała, że to politycy po się zrzucili na kaucję xD

dopiero później, Sławomir Nowak, nie mający już nic wspólnego z Platformą Obywatelską, jako osoba prywatna pozbawiona dawnych kontaktów, objął na Ukrainie stanowisko podobne
@bylem_zielonko:

kolejny raz spytam czy Nowak jest w PO?


Czytałeś to co tam pokopiowałem?

żądanie i przyjmowanie korzyści majątkowych w latach 2012-2013 w zamian za stanowiska w spółkach Skarbu Państwa, prania brudnych pieniędzy, płatnej protekcji w związku z pełnieniem funkcji Szefa Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej w rządzie Donalda Tuska.

Ilu takich Nowaków masz w PiS, którzy są aktywnymi ministrami bądź zajmują inne ważne
Czytałeś to co tam pokopiowałem?


@KEjAf: po raz setny spytam czy Nowak jest w PO? UWAGA ODPOWIADAM!!!! NIE, NIE JEST OD blisko 10 lat posłem partii PO!!! 10 lat, dziesięć lat, DZIESIĘĆ LAT!!!!!!!!!! XDDDDDDDDD

Oj ty ty, symetrysto krnąbrny!

Rozmawiamy tu o Nowaku, cokolwiek by się nie działa w rządzie PiS go nie usprawiedliwia. No ale ilu jest w rządzie PiS takich Nowaków kierujących międzynarodowymi grupami przestępczymi?


@KEjAf: Nie wiem
Żeby pisać o różnicach w skali, tego czy owego, musiałbym poświęcić znacznie więcej czasu i energii na przeanalizowanie tematu. Bez tego w ogóle nie mam na ten temat opinii.


@KEjAf: no to widać skąd masz problem - masz dużo tematów do przeanalizowania, bo skala na jaką działa pis jest systemowa i nie było czegoś takiego nigdy po 89 roku. Widocznie zatrzymałeś się w 2013 roku jak Nowak wyleciał z rządu i
po raz setny spytam czy Nowak jest w PO? UWAGA ODPOWIADAM!!!! NIE, NIE JEST OD blisko 10 lat posłem partii PO!!! 10 lat, dziesięć lat, DZIESIĘĆ LAT!!!!!!!!!! XDDDDDDDDD


@bylem_zielonko: mistrzu, na prawdę nie umiesz czytać?

żądanie i przyjmowanie korzyści majątkowych w latach 2012-2013 w zamian za stanowiska w spółkach Skarbu Państwa, prania brudnych pieniędzy, płatnej protekcji w związku z pełnieniem funkcji Szefa Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Transportu, Budownictwa
to zachodnie korporacje zamiast inwestować u nas poszłyby w stronę Meksyku, Nairobi itd, zobacz sobie ośle jeden kiedy miały miejsce najwieksze zachodnie inwestycje w PL


@John_S: tak właściwie to mógłbyś podlinkować coś na ten temat, jest fest ciekawy, a nigdzie takich artykułów nie znalazłem