Wpis z mikrobloga

Czy ktoś poleci mi jakiś robot do odkurzania ? Fajnie jakby mopował ale bardziej zależy mi na dobrym odkurzaniu. Raczej u mnie mało włosów wala się po podłodze, mieszkanie 50m małe dwa dywany. Czytam o s7 że kot ale nie wiem czy opłaca mi się kupować go gdzie za rok przeprowadzam się do domu 140m. Bardziej myśle coś w stylu s5 max albo romby i3. Nie che wydawac milionow cos w granicach 1800zł. #technologia #odkurzacz #nowinki #gadzety
  • 20
@KamilloPL: S7 można dostać poniżej 2k, więc jest w Twoim budżecie. Mop w tym odkurzaczu jest jest zajebisty. Poza tym to jest high end za rozsądną cenę. Odkurzacz będzie Ci służył wiele lat. Lepiej dopłacić parę stówek aby mieć Mercedesa, niż zaoszczędzić kilka stówek i mieć odkurzacz dużo mniej zaawansowany. Poczekaj na jakąś promocję i kup S7. Pamiętaj, że jest to zakup na wiele lat.
@melabolgia1: ale ja ten odkurzacz bede zostawial w mieszkaniu ( pojdzie na wynajem ) albo sprzedam. Do domu za rok bede celowal w s7 pro ultra. Tez na koncu glowy mam ze jednak za rok ta technologia bedzie juz stara wiec to taki zakup moim zdaniem na max 2-3 lata
@KamilloPL: Zawsze z czasem wyjdzie coś lepszego i nowszego. Patrząc teraz na testy na YT S7 maxV z dockiem jest lata świetlne od konkurencji. W sumie możesz kupić S7 maxV jak masz hajs, jak Ci się nie spodoba to sprzedaż, a jak się spodoba to za rok dokupisz dock. Ja ze swojego doświadczenia bym wolał dopłacić do S7 maxV, jego funkcje są warte swojej ceny. Kup na Amazon i sprawdź, jak
@KamilloPL: Siła ssania na papierze to ściema. Poza tym ma kamerę, co pozwala omijać rzeczy na podłodze i współpracuje z dockiem który automatycznie myje mopa. Zobacz sobie na YT jakieś recenzje. Na ten moment jest to najbardziej zaawansowany odkurzacz jaki jest dostępny. Sam dock kosztuje ponad 3k, co jest bardzo drogie. Jak masz budżet to bym się nie zastanawiał. Ja sam mam małe mieszkanie i dock nie jest mi potrzebny, ale
@melabolgia1: wszystko spoko ale porownujac cene np i3 za 1220zl albo s5 max za 1600 no to jest juz 2krotnosc ceny za podobne funkcje. Wszystkie odkurza sadze podobnie. S7 max v super bajery tylko czy faktycznie to jest warte tej kasy.
@KamilloPL: Wszystko zależy od Twoich potrzeb. Mój odkurzacz nam już ze 4 lata i uważam, że jest jeden z najważniejszych sprzętów w domu. Często mnie korci aby kupić S7 lub S7 maxV, ale nie lubię kupywać nowych rzeczy jak stare jeszcze działają. Z mojego doświadczenia na odkurzaczu bym nie oszczędzał, ale to mój punkt widzenia. S7 maxV jest to super high end w sumie za nie aż taką dużą cenę. Jak
@melabolgia1: z tymi sprzetami to jest mega roznie. Mam termomix i nigdy bym 2 nie kupil. Uzywalem nowego dysona i nie widze az takiej wielkiej roznicy do mojego dreamy. Ja wychodze z zalozenia ze jak cos dziala to po co przeplacac ale nie jestem zajarany az tak nowinkami bo wiem ze za chwile beda nowe. Bardziej patrze a teraz zalezy mi na odkurzaczu ktory wspomoze odkurzacz przenosny na zasadzie ide na
@KamilloPL: Z tego co widziałem na YT to S7 maxV jest najlepszy. W mnie w mieszkaniu zawsze jest sporo zabawek dla kota i zawsze muszę je zbierać zanim puszczę odkurzacz. Opcja, że nie będę musiał tego robić jest dla mnie warta ceny i oczywiście mop. Z testów widziałem, że jest naprawdę dobry. Chciałem Ciebie przekonać, a sam kupiłem, to chyba najlepsza rekomendacja. Chcesz może kupić Xiaomi odkurzacz gen 1?