Wpis z mikrobloga

Drogi Święty Mikołaju,

Paczka od Ciebie wywołała u mnie masę radości!
Od rana czekała w paczkomacie a ja jak na złość mogłam ja odebrać dopiero o 22... Już rano pisałam do mirabelek znajomych że się stresuje bo nie pytałeś o nic... Uznałam że pewnie masz mnie na czarno i dostanę pietruchę... ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Zacznę od tego że pierwsze co przyciągnęło moja uwagę była taśma klejąca xd pomyślałam że w końcu ktoś użył srebrnej taśmy a te co mówią że są srebrne są jak nic szare! I wtedy ujarzalam kartę identyfikacji dla myśliwego - no i wtedy dalej stres a może bez kitu dostanę ta słynna pietruchę? Uznałam że ten wpis dodam w formie komentarzy że zdjęciami i opisem :D

Nie mam jak Cię zawołać ale mam nadzieję że to przeczytasz :D jak będziesz w okolicy daj znać! Zabiorę Cię jak się uda na polowanie ^^
#wykopaka #pokapake #wykopoczta #swieta #prezent

TLDR Jaram się jak wykop po aferze z obajtkiem
dorotka-wu - Drogi Święty Mikołaju,

Paczka od Ciebie wywołała u mnie masę radości!
O...

źródło: comment_1671573064ZVb6V5rssECgFOphDegZ95.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • 5
A co było okraszone największą radością? Puzzle!!! Ten wzór trafia idealnie w mój gust puzzlowy! Ostatnio z siostrą jak do niej jadę siadamy i układamy puzzle! Trafia oczywiście do kolejki układania! Nie omieszkam się tu podzielić efektem ale wzór jest przeeeeekozacki!

Bardzo Ci dziękuję Mikołaju! <3 wywołałeś mnóstwo uśmiechu i pozytywnych emocji! Wesołych i spokojnych Świąt! ( ͜ʖ)
dorotka-wu - A co było okraszone największą radością? Puzzle!!! Ten wzór trafia ideal...

źródło: comment_1671574002fcriWiZsvl3Dua9LWBAaik.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz