Wpis z mikrobloga

@PanKoparek A jakieś info odnośnie CPU z laptopa? Próbuję oszacować sensowność kopania. Bo aktualnie przy kopaniu scryptu mój proc się nudzi (skręcony na 1,6Ghz @ 0,8v). Jak coś to zawsze go mogę pogonić na 4,7Ghz - a to 4 rdzenie to by coś sensownego mogło chyba wykopać? Tylko czy jest sens dokładać 100W na godzinę do rachunku za prąd?

@ziomekg i @PanKoparek gdzie kopiecie?
Hmm ładna wydajność. 87kH/s na rdzeń. Jak skrypt kopałem na tym samym cpu (start doge) to wyciągał tylko 15kh/s z rdzenia. Zobaczymy po 1h.

A i taki protip. Standardowa wersja w pliku a.bat ma na końcu -t 2 - to oznacza ilość wątków. Jak macie więcej niż 2 rdzenie to to zmieńcie odpowiednio wyżej.
@PanKoparek: @ziomekg:

Jakiś pomysł dlaczego portfel mi się nie chce zsynchronizować? Mam skopiowany plik qubitcoin.conf do odpowiedniego folderu w appdata. A portfel cały czas wywala No Block source available.
@Lanc: a dodawałeś dodatkowe wezły do pliku? Na forum bitcointalk.org są, mi też nie chciał ruszyć a po dodaniu wszystko ok, teraz nie dam rady skopiować bo jestem na telefonie ale gdzieś ok na 40 podstronie głównego wątku waluty one były.
@Lanc: Jutro będę miał dostęp do komputera to podeślę zawartość swojego pliku może wtedy ruszy. No cena marna czekam na większą giełde to i cena będzie większa.
@ziomekg: dzięki za chęć pomocy ale już nie trzeba. Zsynchronizował się w końcu ;)

Już wpadło około 400 qbt, tak więc w miarę leci.