Wpis z mikrobloga

Dobra obudziłem się, więc oficjalne potwierdzenie: START 25.12 o 19.00

Strona servera - aktualnie test server, reset bazy danych i możliwość zakładania nowych charów w sobotę wieczorem. Założone konta nie będą usuwane.
Mapa świata
Wykopots Wiki

Od poprzedniego startu udało się wyeliminować wszelkie znane krytyczne i uciążliwe błędy, poza tym poprawione zostało sporo expowisk, i dodane kilka nowych, aby więcej miejscówek było sensownym wyborem. Dodane zostały dwa nowe questy, oraz trwają prace nad kolejnymi, które ukażą podczas edycji. Do zobaczenia w temple.

Rate servera na nadchodzącą edycję:

Exp - Stages
Mlvl - x4
Skille - x7

Najważniejsze zmiany:

Poprawione systemy/critical bugi:
- naprawiony crash na skosie
- fix klonowania itemów i crasha servera arrow slotem
- market - zmiana systemu, wystawianie i kupno itemów ze stash/depot/inbox, fixy innych bugów
- system imbu - fix stackowania, płatność z banku, pobieranie itemów ze stasha
- niemożliwe podwójne ustawienie danego preya
- brak logoutu po śmierci (nie wyrzuca z party, nie resetuje analizerów itp)
- dodany Depot Search
- zmniejszony delay podczas kupna u npc, możliwość handlu poprzez "hi, buy" (max 100 itemów)
- stamina nie rośnie szybciej niż powinna w pz

Dodane mapki:
- Weakened Frazzle - Praga
- Draken Abomination, Elite - drakeny
- Floating Savant, Fury etc - Praga
- Shaburaki - zachód stepu
- Askaraki - wschód stepu
- Glooth Golemy - podziemia Bornholm
- Execowtioner, Muhtanty - podziemia Bornholm
- Putrid Mummy - wschód pustyni
- Elder Mummy, Vampire etc - tomba przy oazie
- Sandstone Scorpion, Hieny, Shadow Pupil etc - zachód pustyni
- podziemne Leaf Golemy etc - pod południowym lasem
- Wereliony - po drodze na Asury
- Werefoxy - między stepem a pustynią

Odświeżone/przerobione respy:
- Praga Północ ogólnie
- Mutated Tigery step - więcej potworków, przejść itp
- Minosy Bornholm - wywalone Amazony, zmniejszona ilość
- Rot Elementale Bornholm - ogólny remake
- Glooth Bandity Bornholm - remake
- Ancinety na pustyni - dodatkowe piętro
- Worker Golemy - odświeżenie, wywalenie War Golemów
- Podziemia z Bog Raider+Hydra - zmiana spawnu na Bogi + Rot Elemental
- Corymy koło Kongo - głębsze podziemia
- Giant Spidery koło wiedźm - powiększenie
- mniejsze poprawki: Yielothaxy, Diremawy, Tunnele, Cobry, Werewolfy, Killer Caimany, Nightmare Sciony, Mutated Humany

Balans:
- Asury -12% exp
- Medusa i Serpent Spawn -12% exp
- Falcony +5% exp
- Energole - Sparkion itd +15% exp
- Roaring Lion -15% exp
- Brimstone Bug - 25% mniejszy dmg
- Weaken Frazzle i Silencery - zmniejszony loot
- fix Yielothaxa (bił 2x za często)
- poprawki czarów i ataków Wereboar, Werebear, Werewolf
- wiele innych mniej istotnych poprawek

Szczegółowe changelogi w zakładce na discordzie.

#wykopots #mirkots #tibia #tibiazwykopem #gry
Geron - Dobra obudziłem się, więc oficjalne potwierdzenie: START 25.12 o 19.00

Str...

źródło: comment_1671735068dejWlILZQ9qdSJR807Sqnp.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@PortalZeSmiesznymiObrazkami: Z tych poprawek, które wylistowałem (i niektóre o których zapomniałem) właśnie głównie poszerzałem expy żeby były przyjemniejsze, wywalałem syf przeszkadzający na środku mapy itd. Przy tym testując często przed i po, żeby nie szło zrobić totalnego overlure i 100kk/h, niektóre tweakując po kilka razy. Przykładowo takie minosy na bornholmie były useless przez zbyt dużą masówę (gdzie masowe bicie i tak się nie opłacało bo #!$%@?ą itd), teraz są bardziej pojedyncze,
  • Odpowiedz
@PortalZeSmiesznymiObrazkami: kazda edycje walczylem z geronem i jakoś nie pałaliśmy do siebie sympatią, ale trzyba przyznac, ze chlop sie narobil przy tym serwerze. Wchodzisz na gotowe i jedyne co robisz to narzekasz. Zaangazuj sie w reklamowanie, wyloz hajs na otservlist czy jakiegos strreamera to bedziesz mial wieksza pule graczy. Geron akurat ogarniety, pelno nowosci zaimplementowal, ponaprawial bugi, grosza z tego nie ma, a jeszcze najbardziej mu sie obrywa. Troche iks #!$%@?
  • Odpowiedz
@bart0sz: akurat ilość graczy to mi najmniej przeszkadza, bo chyba na każdej edycji na starcie było te +/- 100 online. Zresztą przy 150lvl to i tak do team huntu czysty exp to był wybór asury lub banuta ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jak było zajęte to i tak lepiej było się wylogować i przyjść później albo pośmieszkować w depo. Więc jak nie było zbytnich tłoków to nawet
  • Odpowiedz
@PortalZeSmiesznymiObrazkami: wniosek: fejkowanie liczy online jak wszystkie inne otsy xD A serio wydaje mi się, że to nie tyle problem contentowy, co przyciągania nowych graczy już po czasie, którzy przynajmniej w jakimś stopniu uzupełniałyby osoby, które pograją chwilę i wyjdą tak czy inaczej. Krytycznym momentem jest gdy liczba online spada mniej więcej o połowę w porównaniu do startowych dni, wtedy efekt kuli śnieżnej, bo każdy widzi że się wyludnia, i sam
  • Odpowiedz
@drzdrzownica: po starcie możesz dać donate przez stronkę, za co też tckow trochę sie dostaje. Niestety tylko opcja paypal, bo ciężko cokolwiek innego ogarnąć.
  • Odpowiedz