Wpis z mikrobloga

@Kempes: Nie od dzisiaj wiadomo że Wojciech C. i logika to dwie rzeczy które leżą na przeciwnych biegunach i wzajemnie się odpychają. Jestem ciekaw jak by śpiewał ten ptaszek kiedy by kacapskie hordy najechały nasz kraj. A już wiem! Pan Wojciech C. komentował by sytuację ze swojej daczy w Teksasie! Patrz Pan, taki zły przecież ten Biden ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 523
@Kempes Mówimy tu o radykalnym katoliku jak to bywa po rozwodzie a jego pierwsze małżeństwo zamiast do śmierci trwało niecałe 2 lata.

Oczywiście jest bezdzietny. Jest patriotą który zrzekł się polskiego obywatelstwa byleby nie płacić podatków ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Kempes: cejrowski wyłącza myślenie i włącza fox news i słucha tych bardziej pieprzniętych republikanów trumpowych i po nich tłumaczy na polski bez zastanowienia co oni bredzą, podobnie jak robi panasiuk od grzegorza brauna z tłumaczeniem ruskiego monu na polski

@DonTadeo: z tym obywatelstwem ekwadorskim to też akurat były jego fantazje i brednie xD
  • Odpowiedz
@Kempes cardio się spodziewać po facecie który był cinkciarzem, czyli kapusiem za komuny, potem przybrał stanowisko ultra katolika żeby się wybielić w wolnej Polsce.
  • Odpowiedz
@Kempes: Nie uwierzycie, jaka mnie parę dni temu historia spotkała!
Zima pełną gęba, śniegu nawaliło po kolana a ja w starych adidasach już miałem dziurę taką, że można było 2 palce wsadzić więc po miesiącu wyrzeczeń dzięki którym zaoszczędziłem pieniądze, poszedłem wczoraj do galerii handlowej kupić sobie porządne buty na zimę. W sklepie CCC znalazłem pic rel. Solidne wykonanie, przystępna cena, modny wygląd- nie zastanawiałem się długo. Wróciłem z butami do
  • Odpowiedz