Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 376
Chcę niniejszym pochwalić inżynierów #volvo za najlepsze rozwiązanie wymiany żarówek jakie widziałem. W czasach, gdy np w Renault musisz ściągnąć przedni zderzak, tu wyciagasz dwie blokady i możesz sobie nawet zabrać reflektor do domu, żeby nie marznąć. Dziękuję pan Sven.

#motoryzacja #gownowpis
Pobierz aksal89 - Chcę niniejszym pochwalić inżynierów #volvo za najlepsze rozwiązanie wymian...
źródło: comment_1671787638sfqKAJQpuzN6esh5FoZXxr.jpg
  • 111
@aksal89: czego pan Renault szkalujesz? W Megane sie tez odkreca jedna srubke i lampa wyjezdza do przodu. W peugeocie to dopiero palce idzie polamać a jeszcze padnie Ci zarowka od pozycji to z tylu jakies cyrki się dzieją i np stopy się świecą cały czas i jesteś jak ten anioł #pdk
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xfre: W skodzie spalił mi się led i na serwisie powiedzieli, że za 2 tygodnie sprowadzą nowy. Czekałem 3 godziny na serwisie aż to wymienią, dobrze, że na gwarancji xd
@raaf112: Za to w mk4 - teoretycznie trzeba zderzak ściągać. W praktyce wystarczy odgiac i w jednej magicznej pozycji reflektor da się wysunąć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ScaRRyMaN: u mnie było zero problemow ... Już tłumaczę dlaczego przynajmniej wg mnie
Hyundai do jednego modelu z jednej serii wypuszcza kilka modeli lamp
Raz ledy raz halogeny , ledy w główny kloszu raz poniżej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aksal89: #!$%@?, a ja na starą octavie (1u2) plułem, że trzeba dac same palce bez biżuterii i zegarka. A tu się okazuje, że to i tak jedno z lepszych rozwiązań XDDDD

@archanger: co? 5,5? Za takie coś to powinien być kryminał, co za #!$%@? takie cos wymyślił.