Wpis z mikrobloga

Czy wy tez uwazacie ze para #gimper i #xsheeya to czysty kontrakt? W sensie ze nie jest to para jak np Friz i Wersow gdzie sa korzysci ale przynajmniej jedna ze stron cos do drugiej czuje? Miedzy ta dwojka nie widac zadnej chemii, Gimper jest #!$%@? sztuczny i kalkulujacy we wszystkim co robi, Sheeya wydaje sie ogarnieta ale wyrachowana. Do tego dochodzi akcja z Natanem, gdy byl na fali udawali ze jest Sheeyi bratem, a po przypale calkowicie sie od niego odcieli.
#famemma
  • 8
@iwona-karolina: Znaczy, to jest wrażenie na podstawie ich postawy przed kamerami. W sumie nie wiemy jak zachowują się prywatnie, poza kamerami, gdy są sami. Kamera jednak wykoślawia odbiór rzeczywistości, stąd może coś się wydawać sztuczne albo zdystansowane. Ogólnie influencerzy pod tym względem mają #!$%@?, że duża część ich życia jest "pod kamery", a przez to nienaturalna, bo z tyłu głowy zawsze masz tą myśl, że "kamery, publika". I potem nagle się
@iwona-karolina: wydaje mi się że możesz odnieść takie wrażenie bo ten gimper pełni rolę kobiecą w związku a tamta męską, nawet po zachowaniu. Czy to szczere nie wiem ale gdyby łysy nie byl znany raczej by na niego inaczej patrzyła bo takie dominy to szukają potężniejszych jeszcze chłopów a nie manletow na partnera
Mam identycznie xddd tylko ze raczej mysle ze Gimper cos czuje a sheeya jest jak natsu. Ogarnięta i dobrze wie czego chce od życia i jak to uzyskać.