Wpis z mikrobloga

Za 3k złoże spoko kompa? według benchmarków ryzen 5 i Radeon 6600 jest wystarczający do grania na wysokich w większość gier, ostatnia kompa składałem w 2015 więc przeskok będę miał i tak ogromny
#gry #pc #pcmasterrace
  • 25
  • Odpowiedz
@L3gion: no ale co? Benchmark kłamie czy jak? Zazwyczaj jak ktoś pyta o kompa to są prześmiewcze komentarze jak by nie wiadomo jak się pomylił po za tym co 8gb karta się będzie dławić?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@karix98: Zależy od gry, rozdzielczości, jak i tego co masz na myśli pod słowem wystarczający. Ogólnie 6600 nie jest zła karta pod gry w rozdzielczości full hd i gdy nie oczekujesz bardzo dużej ilości klatek.
  • Odpowiedz
@karix98: No imo spokojnie wystarczy taki kompik za 3k. O raytracingu co prawda zapomnij, ale no będzie działać wszystko przez następne 3 lata przynajmniej bezproblemowo.
  • Odpowiedz
Zazwyczaj jak ktoś pyta o kompa to są prześmiewcze komentarze jak by nie wiadomo jak się pomylił


@karix98: Pomijając że jest 100 takich pytań dziennie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli chodzi ci o benchmark.pl to tak, #!$%@?ą głupoty i zawsze #!$%@?. Wszystko rozbija się o rozdzielczość i liczbę FPS które uznajesz za wystarczające.
  • Odpowiedz
@bachuxd: nawet o tym nie myśle, po prostu chce zagrać w coś nowego na pc bo wszystkie gry po 2017 na moim się już praktycznie dławią i chodzą tragicznie, mimo że posiadam ps5 jest wiele gier które chciałabym zagrać na pc np Resident Evil na modach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mówię o benchmarkach na yt gdzie typ pokazuje FPS i gre


@karix98: No to jeszcze gorzej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Osobiście uważam że minimum optymalne to 6600 XT, nie bazowy 6600.
  • Odpowiedz
@L3gion: @karix98: Między RX6600 a RX6600XT jest z tego co czytałem ~10% różnicy a cenowo kosztuję około 300 zł więcej. Budżetowo dobra opcja, sam się nad tym zastanawiałem ale ostatecznie celuję raczej w 6700.
Krs90 - @L3gion: @karix98: Między RX6600 a RX6600XT jest z tego co czytałem ~10% różn...
  • Odpowiedz
@karix98: W takim budżecie brałbym ryzena 5600G i na razie odpuścił dedykowaną kartę. Radeon 6600 wydajnościowo będzie ciut lepszy, ale imo szkoda na niego kasy, lepiej dozbierać do czegoś lepszego. Tylko zasilacz kup wtedy z zapasem.
  • Odpowiedz