Wpis z mikrobloga

@Neobychno: Przecież żeby szczerze i uczciwie wobec innych śpiewać kolędy o Jezusie nie trzeba być katolikiem. Wystarczy być chrześcijaninem. Może Podsiadło dokonał apostazji bo brzydzi go ta instytucja, ale wciąż wierzy w chrześcijańskiego boga.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
@Neobychno: dostał pieniądze za swoją pracę czyli śpiewanie piosenek. Mi też płacą za moją pracę. Czasem biorę udział w projektach, które mi się nie podobają bo uwaga: płacą mi za to pieniądze i to moja praca.
  • Odpowiedz
@Winsomeboy: Zasadniczo akt apostazji to taki certyfikat, że nie wierzysz i nie chcesz mieć nic z tą "wiarą" wspólnego, więc jednak potem występowanie w kościele i śpiewanie o tym, że Jezus się narodził jest trochę idiotyczne i zakrawa o hipokryzję.
  • Odpowiedz
@SmakoszKotow: @fuechsinn: Gdzie nie wejdę w komentarze pod jakimiś życzeniami świątecznych polityków, celebrytów czy innych osób to ciągle widzę komentarze oburzonych w stylu "a jakich świąt to już nie powiesz/napiszesz?", wbijam na wykop i też widzę ból dupy o to że ktoś chce sobie pośpiewać kolędy. Prawactwo już po prostu tak ma że musi się przyczepić do wszystkiego co komuś sprawia przyjemność i decydować jak kto ma spędzić święta bo
  • Odpowiedz