Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Dowóz polega na tym, że chłopaki ze sklepu dowożą Ci dziewczynę pod wskazany adres i od momentu dostarczenia jej robisz co chcesz w ramach ograniczeń na Ciebie nałożonych przez zakup. Może to być na przykład Twoje mieszkanie.


@Shishu: a skąd taka dziewczyna wie za co zapłaciłeś i co możesz robić? ma to gdzieś zapisane czy coś? bo zapamiętać te wszystkie opcje trochę ciężko
prostytutki to konkurencja dla wymyślnych bab i to was piecze. Po co faceci mieliby znosić twoje humory jak mogą wyskoczyć ze swojej łatwo zarobionej kasy i mieć wszystko czego chcą a nie po ciemku na misjonarza xD


@FLAC: Trzeba być upośledzonym życiowo i miłośnie, żeby sprowadzać to do jednego xD #!$%@? to tylko spuszczenie z kija i nic więcej. Choćbyś bawił się w GFE to może być zastępstwem dla kogoś, kto
@Shishu: Ciekawy tekst. Sam byłeś czy tylko cennik przeglądasz?
Domyślam się że te kluby to gdzieś w Dotonbori? Sam tam nie byłem ale korzystałem z Health Delivery w Tokyo, no i w sumie z Soaplandów też ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Shishu: Dzięki Miras! Lubię taką wiedzę, akurat można błysnąć przy wigilijnym stole ciekawostką za ile japonka połknie Ci kaszojady ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@NoMoreTearsJustSmile: Ja #!$%@? rozumiem, że może wzbudzać obrzydzenie. Sam uważam, że prostytucja jest trochę grząskim gruntem, ale jest popyt jest podaż.
Poza tym, nie wszystko jest czarno białe. Sama napisałaś, że często są to dziewczyny z patologicznych środowisk. Znając życie, dla wielu to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Shishu: Tak z ciekawości 4 dni temu pisałeś, że musisz powiedzieć swojej babie, żeby Cię lepiej karmiła, a wyrywasz japonke na HelloTalk? Związek otwarty? (⁠◠⁠⁠)