Wpis z mikrobloga

poza tym że Meksyk i Argentyna dali nam wyjść z grupy po raz pierwszy od 36lat


@FantaZy: sami dali, nasi w hotelu zostali, a tamci nam dali po prostu xD
Bronił się wynikiem właśnie - wyjściem z grupy na mundialu pierwszy raz od 36lat
  • Odpowiedz
@paruweczka: No nie bardzo. Nie lubię Stanowskiego, za Michniewicza Polacy grali fatalnie i dobrze, że nie przedłużono mu kontraktu ale to co #!$%@? dziennikarze na czele z Pytonem to jakiś dramat. Piłkarski pudelek.
  • Odpowiedz
Ja tam doceniam to że w ogóle na te mistrzostwa pojechaliśmy po tym jak nas opalony Paulo - do którego tak wykopki spermią - zostawił. Michniewicz zrobił wynik. Trzeba mu to oddać i tu nie powinno być dyskusji. A o całej reszcie można i nawet trzeba gadać, czyli o tragicznym stylu, premiach, 711, konfliktach itd.
  • Odpowiedz
@PeterGosling: Ja wiem czy tak dobrze, że tam pojechaliśmy? To co oni grali to był kryminał, wstyd na cały świat. Jeden z naszych meczów był wybrany jako najgorszy w turnieju. Trzeba było rok temu wybrać trenera z autorytetem bez dziwnej przeszłości to może teraz już by były tego efekty a tak gówno jest. I jeszcze te mendy dziennikarskie zwalniają lub wybierają sobie trenerów. Od kanału sportowego po meczyki.
  • Odpowiedz
@93michu93: @PeterGosling: powtórzę kolejny raz - wynikiem się broni, jeżeli mecze oglądasz tylko na flashscore, bez zaglądania w statystyki xD

Jeden dobry mecz z Szwecją, ruscy sami się wyeliminowali z baraży. 1/8 finału to zasługa Argentyny. Messi właściwie mógłby sobie dopisać do osiągnięć wyjście Polski z fazy grupowej po 36 latach xD

A poza „wynikiem” mamy:
- sprowadzanie dialogu z dziennikarzami do poziomu rynsztoku - nagonka na 711 nie wzięła
  • Odpowiedz
Ja wiem czy tak dobrze, że tam pojechaliśmy?


@badreligion66: dobrze bo dla mnie mecze reprezentacji na turniejach to wielkie święto i miałem emocje. Przynajmniej cztery razy można było się #!$%@? wydrzeć z radości na tych mistrzostwach i ja się tym jaram bo to o to w ogóle chodzi w oglądaniu tego sportu.

A negatywne emocje? Oczywiście że były. #!$%@?łem #!$%@? na to jak gramy, ale kurde chciałbym żeby wszystkie problemy w
  • Odpowiedz
powtórzę kolejny raz - wynikiem się broni, jeżeli mecze oglądasz tylko na flashscore, bez zaglądania w statystyki xD


@szaman_aman: no ale właśnie ja o tym mówię. O czystym wyniku bez żadnego kontekstu. Michniewicz go zrobił. Grupa wcale nie była łatwa - w zasadzie to uważam że była bardzo trudna - a udało się z niej wyjść i dzięki temu mieliśmy fajny mecz z Francją. No nie wiem, ja to doceniam i
  • Odpowiedz
@93michu93: XD No faktycznie bronił się wynikiem bo wyszedł z grupy.
Więc Kulesza #!$%@?, kontrakt do 2050 i to raz dla Czesia!
Nic dziwnego że Polska piłka jest na takim poziomie skoro taki wynik kadry na MŚ jest uznawany za sukces...
Jakby wyszedł z grupy po wygranych, efektownej grze to można wtedy mówić że obronił się wynikiem, no ale #!$%@? nie po czymś takim. Gdyby Argentyna z nami grała dalej w
  • Odpowiedz