Wpis z mikrobloga

@Malachitowa_Laka_Morza: bait czy nie bait - wielu ludzi faktycznie tak mysli. jakie jest moje stanowisko? nie chce miec i nie bede mial dzieci :) w pracy na tyle ile musze. nie obchodzi mnie za bardzo co sadzą o mnie inni. a najbardziej wspolczuje tym ktorzy moze tez chcieliby jak ja ale nie moga - bo właśnie presja. niech kazdy zyje swoim zyciem, mamy je tylko jedno i najgorzej sie na cos
Posiadanie dzieci jako wypełnienie obowiązku względem rodziny i świata...

Koleś z tego fanpejdża ewidentnie traktuje dzieci jak niewolników. Albo przynajmniej jak zwierzątka.

(nie wnikam czy bait czy nie, odpisuję na to, co widzę, nie będę wszystkiego analizować w drobnych szczegółach - bait nie jest oczywisty, jest wielu ludzi, którzy autentycznie tak myślą, więc...)
Nic dzieci nie wiecie o życiu, byłem dyspozytorem i gadałem z mnóstwem kolesi po 40 czy 50 którzy nie założyli rodziny i w #!$%@? tego żałowali. Mieli hajsu, budowali sobie domy i szukali baby ale w tym wieku już ciężko, wielu z nich popadło w alkoholizm a najgorszą jest opieka nad rodzicami, jak masz 50 lat a twoi rodzice 75+ to się #!$%@? zaczynasz martwić żeby nie umrzeć przed nimi bo kto
@Malachitowa_Laka_Morza: to jest cudowne, chłopy by chcieli zakładać rodziny.
A laski albo jadą za granicę szukać męża z bogatszego kraju. Albo wyjeżdżają do wielkich miast, tam wpadają w spiralę kariera/podróże/przygody a gdy zabawa się kończy i odzywa się zegar to wjeżdża kot, wino i tabletki od psychiatry.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@somskia: a to tu nie mam za wiele to dodania. Słusznie prawisz.
Miałem na myśli właśnie, że wychowanie na dobrego i zaradnego człowieka to całkiem osiągnięcie. Zaś umniejszanie ludziom, którzy się z trudem tej sztuce oddają, umniejszanie też nie jest na miejscu.