Wpis z mikrobloga

@Majime: chyba się nie rozumiemy, pyton twierdzi że czesław czepia się o słowo "bieganie" i że nic takiego nie miało miejsca żeby ktoś biegał, no bo nie biegał tylko chodził. Sorry jeszcze po wigilii dochodzę do siebie i nie mogę załapać o czym do mnie mówisz
@stiepanov: Oni twierdzili w dzisiejszym programie, że Michniewicz kreuje fakty medialne, sam miał to sobie wymyślić, bo nikt nie mówił o tym, że Potrykus chodził po pokojach.

Sęk w tym, że Michniewicz nie wymyślił sobie tylko, tylko Kurowski podczas wywiadu zapytał się go o to, czy chodził.
@Majime: o ok, już rozumiem, ale chodzi o to że czesiek zaprzecza fakt zbierania numerów kont od piłkarzy, co miało miejsce wg chociażby Kwiatkowskiego, twierdząc że żadnego biegania po pokojach nie było, przemilczając przy tym że odbyło się to w inny sposób. O bieganiu nie wiem czy ktoś pisał prawdę mówiąc, w tym screenie co mi dałeś jest o odwiedzaniu.
@stiepanov: Kwiatkowski nie musiał niczego zbierać, bo PZPN ma listę płatników. Potrykus poszedł do Kwiatkowskiego z prośbą o przygotowanie listy wszystkich członków sztabu i piłkarzy, danych, kont, aby gdy przyjedzie premier mieć już gotową listę.
@Majime: nie pisałem że kwiatkowski zbierał, tylko że powiedział że zdarzenie zbierania numerów kont miało miejsce. A czesiu twierdzi że to wielkie kłamstwo bo ktoś napisał że biegali po pokojach, ale nie mówi że odbyło się to w inny sposób, możliwe że w taki jak napisałeś.