Wpis z mikrobloga

Zmęczony jedzeniem i obieraniem mandarynek - to odpowiedni moment na moją #pokapake

Paczka dotarła do mnie kilka dni temu, ale z uwagi na brak czasu oraz ładne spakowanie (zdjęcie w komentarzu) postanowiłem wstrzymać się z otwarciem do Wigilii. Według InPostu jej nadawcą był Sherlock Holmes, ale szybko okazało się, że był on tylko elfem pomagającym mojemu właściwemu Mikołajowi, a raczej Mikołajce (Śnieżynce?), którą była @Nicy ʕʔ

Z uwagi na obecność Sherlocka nie mogło zabraknąć rzeczy mu poświęconych:
- puzzle 1000 elementów w tematyce Sherlocka - nawet nie wiedziałem, że takie istnieją! Od niedawna stałem się puzzlowym świrem i co prawda, na razie więcej pudełek mam kupionych niż otwartych, ale zapas na pewno się nie zmarnuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 3 książki - "Cztery śledztwa Sherlocka Holmesa" to komiks paragrafowy. Dla mnie to zupełna nowość, ale z chęcią ją wypróbuję. Drugi tytuł nawiązujący do londyńskiego detektywa to też coś, o czym wcześniej nie słyszałem, więc Nicy, możesz być dumna z poszerzania moich czytelniczych horyzontów. Harlan Coben na okładce trzeciej książki prosi, aby nikomu nie mówić, dlatego pozwolę sobie go przemilczeć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- niebieski Fiat 126P - Mirabelka połączyła fakty, iż lubię niebieski i stare samochody podarowując mi mini wersję kultowego Malucha. Sam myślałem o kupieniu sobie takiego, więc jego zobaczenie w paczce wywołało duży uśmiech na twarzy ()
- słodycze - płatki czekoladowe, chociaż ja je nazywałem chipsami z czekolady to coś, co miałem już dawno spróbować, ale jeszcze nie zdążyłem. Otrzymanie ich zmieniło ten stan rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i dwie paczki cukierków śląskich o smaku wyngla? Nawet jeśli, to jako sympatyk Śląska (i słodyczy) z chęcią je zjem. Sam sobie je przywożę, gdy jestem w tamtych rejonach, tym bardziej dzięki za ten rare item w moich okolicach.

Droga Nicy, bardzo dziękuję za #wykopaka . To już mój piąty udział w tej zabawie, więc jestem tym bardziej zadowolony z tak fajnych prezentów otrzymanych w edycji będącej dla mnie pierwszą jubileuszową. Bardzo doceniam spakowanie oddzielnie każdej rzeczy, bo to oznacza, że nadawca oprócz przedmiotów ofiarowuje również swój czas (ʘʘ) A może za bardzo filozofuję? Sorry, to od sernika xD Pozostaje mi tylko zaapelować, aby wykoPaka trwała jak najdłużej!
Pobierz pamk22 - Zmęczony jedzeniem i obieraniem mandarynek - to odpowiedni moment na moją #p...
źródło: comment_1672006969z10l9dcE3p3mop9PpSUsfF.jpg
  • 4