Wpis z mikrobloga

No mam mieszane uczucie, brać tą płytę za 1235 zł na #metallica czy pożydzić kasiory i za 430 zł kupić durne górne trybuny, na których będę wafla słyszał XD ehh Mirki, a wy co kupiliście?
  • 31
  • Odpowiedz
@xevske: wychodzę z założenia, że na wspomnieniach/emocjach się nie oszczędza ale kurde, no nie wiem bo to jest jednak kupa kasiory. Biorą górną trybunę 2x430 zł dla siebie i dziewczyny to zostają mi jeszcze 4 stówki na Edifiery ( ͡° ͜ʖ ͡°) @wieczok666: co wówczas było? Btw. pamiętasz cenę z tamtych lat? Ciekawe jak się złotówka zmieniła w międzyczasie. @wykopyrek: gdyby to było wszystko inne
  • Odpowiedz
@fan_Kazika: na koncert metaliki już nie pójdziesz, bo to przeminęło. Teraz to raczej skansen, chyba, że jesteś fanem ich "nowożytnych" produkcji.
Jeśli to drugie, to aktualnie na rynku jest wiele zespołów, znajdziesz jakiś, który nie pobiera podatku od oglądania żywych skamielin.
  • Odpowiedz
@czemu_dlaczego: ostatnio odpuściłem starego Każoleta jak sobie zaśpiewał 135 zł za pomarańczową trasę Kultu w Poznaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) przed pandemią ceny typu 80 zł za bilet a tu nagle pach prawie 2x tyle. Dziadom na starość oczy się świecą od mamony jak pewnym Panom z Brooklinu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wykopyrek: To przykre w sumie, ale zdaję sobie z tego sprawę, że Meta skończyła się po Seatlle 89 ;C Tak czy siak, te nowoczesne brzmienie z Hardwired też mi siedzi i chyba podjąłem decyzję, że jednak trybunki wlecą. Gdyby to był Snake Pit to bym rzucił nawet i 2 klocki ale w sumie Rammstein płytka, IM płytka mi wystarczą w 2023 - Meta będzie na trybunach :X
  • Odpowiedz
To przykre w sumie, ale zdaję sobie z tego sprawę, że Meta skończyła się po Seatlle 89 ;C


Nie tyle skończyli, ale to już inny zespół, inaczej grają. Co akurat spoko, bo to przecież inni ludzie, starsi, z rodzinami, dorosłymi dziećmi.

Tylko po kiego chcą wory złota za to, że grają? To absurd bulić hajs tylko dla tego, że sto lat temu grali popularną muzykę.
Ładnie grają, to i ładnie należy ich
  • Odpowiedz
@fan_Kazika: Byłem na płycie w 2019 i rzeczywiście byłem trochę rozczarowany. Fakt że z dwa miechy później Hetfield poszedł na kolejny odwyk xD i to było trochę widać i słychać. Grali wolniej, w obniżonym stroju no i już dziadki z nich są rzeczywiście. Też bym kupił trybuny teraz.
  • Odpowiedz