Wpis z mikrobloga

Od kiedy jest płatna strefa parkowania pod biedronką na Rejtana? Czy komuś też nie uznali tam reklamacji, i czy próbował się odwołać. Podjechałem tam wieczorem, a nie byłem w tej części miasta już chwilę i nie zauważyłem tam żadnej informacji że coś się zmieniło.
#rzeszow #atpark
  • 17
@Ytarka: takim że powinny chyba po zmroku być elementy odblaskowe albo szlaban chociaż?


@Kauffman: Ty tak mówisz, czy to jakaś podstawa prawna?

Bo ja wiem o znakach pionowych i poziomych, których brak lub błędne usytuowanie jest podstawą do unieważnienia mandatu. A Ty zwyczajnie nie zauważyłeś oznakowania „bo dawno Cię tam nie było” xD
@jedzczarnekoty: @Kauffman: Ludzie z Medyka i okolicznych firm zostawiali samochody gdzie się da. Pod Conresem i MediaMarktem wprowadzili, Pod Kauflandem wprowadzili. Pod Plazą i Leclerciem też wprowadzą bo jeśli w tygodniu o 12 jest problem z parkowaniem (Akurat tam też przed świętami ktos przerysował mi samochód) to coś jest ewidentnie nie tak. Pragnę też przypomnieć że od 1 stycznia parking przy szpitalu na Lwowskiej też będzie częściowo płatny Zwyczajnie tamta