Wpis z mikrobloga

@Budwajzer: W dowozie to jest naprawdę warty uwagi wybór. Nie wszystkie pitce urywają poślady, jedna jest dla jednej średnio głodnej osoby i tanio nie wychodzi. Ale tanio to już było.
@Budwajzer: spróbować na pewno warto, ale moim zdaniem ceny są trochę z kosmosu. Fajne są te pizze miesiąca i pizza a'la pierogi ruskie - pyszna!
Od kiedy odkryłem Ale Rzym to zdecydowanie rzadziej zamawiam z Manii.
@Budwajzer: jeżeli chcesz jechać do Manii Smaku na Krzykach/Raclawickiej, to zdecydowanie lepiej i taniej dostaniesz w Brzuchaty Pizza. Brzuchaty to jest nr 3 we Wrocławiu po Tutti Santi (Borek) i Si (Boguslawskiego).
Dla mnie Mania Smaku jest niezła, lepsza od wielu innych, ale jest przehajpowana - do topki w mieście nie ma podjazdu. Grubasne gumowate ranty, ze niby taka neapolitańska. No nie, po prostu nie. Składniki dupy nie urywają, choć nie
@peoplearestrange: ze Si #!$%@? czy ze jest dużo lepszych? Bo ja przyznam, ze nie byłem nigdy w Vaffa Napoli (a ma mnóstwo zwolenników) plus nie bywam od kilku lat w miejscowkach na północ od rynku.
Natomiast Si jest tu powszechnie ceniona i ja tez lubię (chyba ze coś się zmieniło w ciągu ostatniego 1,5 roku).
Natomiast Brzuchatego i Tutti Santi będę bronił jak niepodległości.
@CatHater: Si jest dobre, ale we Wrocku jesteśmy akurat bardzo rozpieszczeni jeżeli chodzi o pizze i znajdziesz kilka lepszych lokali. Gdybyś takie Si wrzucił w jakieś inne miasto to miałoby to nawet sens, natomiast we Wrocławiu wokół samego rynku masz tyle dobrej pizzy, że tydzień ci nie starczy oblecieć tego, zakładając, że odwiedzasz jedną na dzień
@CatHater: Przede wszystkim polecałbym nadrobić Oliwę I Ogień (oławska) oraz Oliwę i Ogień 2.0 (świętego marcina), gdzie masz nie tylko pizzę ale również inne włoskie dania na wysokim poziomie. Podobnie z Vaffanapoli. Z "innych" pizzerii to "Ale Rzym" jest dobry, tylko tu już nie masz pizzy neapolitańskiej, a rzymską (Si na Bogusławskiego też otworzył z Rzymską pizzą "Si alla Romana", też dobra). Ponadto Iggy Pizza na ul. Kuźniczej. Brusco - dawny