Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie tydzień temu fife 23 i postanowiłem pograć online w rivals ostatnia fifa w jaką grałem to 98 xD

Jak działają te ligi ze zaczynając grę po przeskoczeniu do 9 ligi dostajesz graczy ktorzy nie dosc ze maja bardzo dobre karty typu pele czy ronaldo to walą cię jak chcą np. 6 do 1 i przewidują każdy twój ruch spodziewałbym się że w jakiś niskich ligach jak zaczynasz to dostaniesz graczy na podobnym poziomie do siebie i będzie jakaś walka a nie tak ze nie masz nawet szansy dotknąć piłki.

Na pierwszy rzut oka wygląda jakby to nie była gra do której może sobie usiąść w weekend popykać dla przyjemności tylko trzeba po prostu napierdzielać non stop żeby coś pograć.

#fifa23 #fifa #fut
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@laminio: jak chcesz so ie usiąść i pograć dla przyjemności to się włącza karierę, albo gra ze znajomymi, a nie w FUT.
Tam dosłownie trzeba siedzieć i non stop #!$%@?, żeby to miało jakiś sens. Nie wiem jak jest teraz ale jak jeszcze kiedyś grałem to normą było, że raz na jakiś czas gra ci się zwieszała/przeciwnik wyłączał przy ładowaniu meczu i liczyło Ci to jako porażkę xD obiecałem sobie ze
@Gnoju: No jasne ze tak jest ale co za sens podzielenia gry na 10 lig jak w 10-9 lidze jako noob dostajesz gości którzy graja długo i nie masz szans się uczyć tylko musisz prawdopodobnie odpalić grę na botach bardziej mi chodzi o mechanikę gry bo to ze nie umiem grac to wiem.

Jako noob powinieneś dostawać innych noobow i potem progresować
@laminio: Fifa Ultimate Team jest fajne pod względem budowania drużyn z kart, lecz gameplay jest poroniony, co masz przegrać to przegrasz a co wygrać to wygrasz aż na końcu bilans zwycięstw i porażek zawsze podobny. Ustawione jest to tak aby słabi gracze jednocześnie nie przestali grać z powodu porażek i dostają często niesamowite fory a ci lepsi są często hamowani aby mieli złudzenie, że mają niewystarczająco dobry skład i zmusić ich