Wpis z mikrobloga

Wg Wolskiego tylko na około 25 km odcinku frontu pod Bachmutem Ukraincy zebrali jednostki odpowiadajace około 75% całej polskiej armii lądowej.

Polska ma 600 km granicy z Rosją i Białorusią.

To dla tych, którzy uwierzyli, że nie trzeba nam szkoleń wojskowych i sama armia zawodowa ma walczyć.
No i dla tych co wyśmiewali rosyjskich mobików i wieźniów rzucanych na front po 10 dniach szkolenia.

#ukraina #rosja #obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 114
  • Odpowiedz
@szurszur: Można było sobie darować ten drugi akapit z własnymi przemyśleniami po tym co napisał Wolski. Dla wielu to takie ekspert jak od kryptowalu. Raz mu wyjdzie a raz nie z przewidywaniami.
  • Odpowiedz
@szurszur: wiesz komu jeszcze nie potrzeba szkoleń wojskowych? mi
bo ja nie jestem zapatrzonym na państwo zindoktrynowanym biedakiem tylko myślę wyłącznie o sobie i jak komfortowo sobie żyć na tym śmiesznym świecie

to nie jest XIX wiek gdzie najlepszą rozrywką jest mord, gwałt i grabież, ewentualnie pokazy grubych bab w cyrku (bo kiedyś były rzadkością)
dziś znam smak życia, mam swoje hobby, czerpię wiedzę, chłonę rozrywkę i w ostatniej kolejności przychodzi
  • Odpowiedz
@catboykami: Lol przecięz propagandowy #!$%@? to jest to co napisałeś. Ja tylko od strony technicznej pokazałem, że do zabezpieczenia frontu potrzeba znacznej liczby ludzi.
W ogóle sie do tego nie odsiosłeś i lecisz jakimiś wysrywami o celowości obrony państw i narcystycznymi przechwałkami.
Masz mentalnośc kolaboranta to sobie miej, ale nie zaniżaj mi poziomu dyskusji pod moimi psotami. Tu tylko dyskusja merytoryczna.
  • Odpowiedz
@szurszur: aż mi się przypomniało jak palikot i przytakująca mu PO mówili że wystarczy nam armia do usuwania klęsk żywiołowych xd i po co nam armia jak jest niemiecka za zachodnią granicą (xd widać co się dzieje dziś u Niemców) on dosłownie tak powiedział u Lisa swego czasu
  • Odpowiedz
To dla tych, którzy uwierzyli, że nie trzeba nam szkoleń wojskowych i sama armia zawodowa ma walczyć.

No i dla tych co wyśmiewali rosyjskich mobików i wieźniów rzucanych na front po 10 dniach szkolenia.

#obowiazkowecwiczeniawojskowe


@szurszur: tak typie, piszesz że mobilizacja jest potrzebna (presupozycja konieczności bez podania przyczyny) i tagujesz pod obowiązkowymi ćwiczeniami - propaganda może subtelna ale bezczelna ;p
  • Odpowiedz
Po tylu wpadkach Wolskiego, nie opierałbym się na jego rewelacjach,


@Malpigaj: Jakich wpadkach? Tych z podpisami czy w kwestii pogladów?
Wskaż ludzi bez wpadek w tej branży to zaczne ich ogladac.
  • Odpowiedz
Po tylu wpadkach Wolskiego, nie opierałbym się na jego rewelacjach, choć sam niegdyś sądziłem, że ma jakieś „insajderskie” informacje


@Malpigaj: insajderskich to nikt z nich nie ma. Okazało się że nawet Skrzypczak nie wie więcej niż inni. Większość to wydedukowane rzeczy a te wolskiemu ewidentnie się nie składają od w zasadzie początku wojny.
  • Odpowiedz