Wpis z mikrobloga

@Gamer1245: pewnie i by była ta seria czymkolwiek więcej niż najnowszym przegrzanym FOTMem, gdyby znakomitemu materiałowi źródłowemu nie ujmowały takie problemy, jak 1. manufakturowy tryb pracy MAPPY, przez co jest to po prostu kolejny płaski produkt bez pazura, a nie czyjś faktycznie projekt z pasji, 2. mimo wszystko w znacznej mierze chybiony casting, 3. decyzja o pójściu po same kule w rotoskopię i 3D, 4. mało pochlebna praca kamery, 5. ja
  • Odpowiedz
Czy zasługuje na 8.8/10 na MAL?


@Gamer1245: Nie.

Czy zasługuje na AOTS


Prędzej.

AOTY?


Ha ha ha.

ja osobiście uważam, że materiał cięty był byle jak


@tobaccotobacco: To aż czuć, że jedną sekwencję tworzył Pajet w Indiach, drugą Abdul w Pakistanie, a Japończyk to montował xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tobaccotobacco: 1. Jako projekt z pasją można zaliczyć w tym sezonie BTR które ma szansę na AOTY mimo materiału źródłowego którym jest 4koma. No ale ogólnie wydaje mi się że CMS jest dość trudny do zekranizowania. 2. Kasting to dla niektórych postaci to faktyczne nieporozumienie. Power git ale Makima mi w ogóle nie pasuje i Kishebe to już ile można ten sam głos wszędzie. 3. No CGI i rotoskopia tańsza a
  • Odpowiedz
@Gamer1245:

Czy zasługuje na 8.8/10 na MAL?


Nie. Zasługuje na znacznie więcej.

Czy zasługuje na AOTS


Oczywiście.

AOTY?


Oczywiście.

ja osobiście uważam, że materiał cięty był byle jak


@tobaccotobacco: A ja uważam, że jak na piłę zamiast ręki, to całkiem dobrze pocięte.
  • Odpowiedz
a co zasługuje na AOTY?


@Gamer1245: Dobre pytanie. Ten rok nie był taki wspaniały. Z oryginalnych produkcji przymykając oczy na pewne mankamenty Cyberpunk jest zdecydowanie lepszym tytułem. Jeżeli wliczymy kontynuacje to nawet SnK wypadło lepiej, nie wspominając o kolejnym świetnym sezonie Mob Psycho.
  • Odpowiedz
@Gamer1245: Solidne 8, jakbym oglądał mangę, ale z większą ilością klatek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jako adaptacja dobrze wyszła, ale bez czegoś ekstra nie ma co liczyć u mnie na więcej.
Za dużo pasji poszło w OP i wszystkie ED :P tam to 10/10
AOTS dla mnie to Bocchi, człowiek przynajmniej prychnął czasem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
AOTY? Kimetsu no Yaiba... ( ͡
  • Odpowiedz
@Gamer1245: 7/10 dałem, poza endingami raczej tam wartości dodanej nie znalazłem i manga jest dużo lepszym sposobem na skonsumowanie tej historii.
nie podobała mi się reżyseria, OST, CGI, Seiyuu niektórych postaci.
Materiał źródłowy też się dopiero rozkręca, im dalej tym lepiej.
  • Odpowiedz