Wpis z mikrobloga

A pamiętacie Ukrainkę, która żaliła się, że jej 18-letni brat zginął przez putina? Dziś ona jest zapraszana na salony EU, podróżuje po świecie i każdy jej współczuje, podobno napisała nawet książkę i nie musi się kisić w ukraińskiej biedzie. W czym ten 18-letni chlopak był gorszy od niej? Czemu to jego i jemu podobnych zamor..., wróć, mąż stanu Zełeński skazał na tak okrutny los zakazując wyjeżdżać z kraju wojny? Nawet jeśli chlopak by przeżył, to porównajcie jaki progres po roku zaliczyłaby ta dwójka rodzeństwa, on uwięziony w ukraińskiej biedzie bez żadnych perspektyw, jego los każdemu jest obojętny, a ona zaczynająca nowe życie w lepszym świecie i to jej wszyscy ludzie współczują, że aż nawet zapraszają do PE. I to tylko dlatego, że jedna z tych osób nie posiada penisa. Przerażające i obrzydliwe jak niewiele życie mężczyzny jest warte, pamiętajcie o tym jeśli kiedykolwiek przyjdzie wam na myśl popierać feministki, które mówią, że to kobiety mają gorzej.
#wojna #obowiazkowecwiczeniawojskowe #ukraina #rosja #dyskryminacjamezczyzn #pieklomezczyzn #polityka #bekazlewactwa
Pobierz
źródło: comment_1672221162KlP1GPJFapiBBiA5vQNvmn.jpg
  • 110
Sam merytorycznie nic napisać nie umiesz, tylko jedynie jak ktoś napisze, że mężczyźni nie mogą wyjeżdżać z kraju to umiesz napisać tylko, że to rosyjska propaganda


@Xollorenidbla: Nieprawda. Zobacz dokłądnie czego ja sie czepiam. Czepiam si głownie formy tych wpisów. Napisałem, że problem mozna próbować przedstawić bez retoryki zgodnej i korzystnej dla Rosji.
Chcecie sobie walczyć o utopijne pełne i fundamentalistyczne uprawnienie - walczcie sobie wtedy pewnie nie za bardoz bede
@wilhelm99: Na szczęście dziś inwazji na inny kraj nie da się przeprowadzić z dnia na dzień. Jeśli ambasady takich krajów jak USA, UK czy Kanada zaczną ewakuować z Polski swoje ambasady, to znak by uciekać z kraju. Ponadto warto obserwować czy nad granicą nie zbierają się duże zgrupowania wojsk wraz - co ważne - z zapleczem pod pozorem ćwiczeń. Dlatego warto zawczasu przygotować się i nazbierać trochę euro lub dolarów na
@TymRazemNieBedeBordo: Napisałem już niejednokrotnie co sądzę o Rosji, nie muszę tego cały czas robić. Jednakże to nie Putin zabronił ukraińskim mężczyznom opuszczać Ukrainę (zabronił Rosjanom, co już nie raz potępiałem) , tylko Zełeński i jeśli wojna w twoim mniemaniu to naparzanka wszystkich obywateli to chyba nie mamy o czym rozmawiać, wartość bojowa człowieka, który nie chce ginąć za ojczyznę jest zerowa, a skoro jest cały czas narracja, że jest tylu ochotników
@szurszur:

Nieprawda. Zobacz dokłądnie czego ja sie czepiam. Czepiam si głownie formy tych wpisów. Napisałem, że problem mozna próbować przedstawić bez retoryki zgodnej i korzystnej dla Rosji.

Chcecie sobie walczyć o utopijne pełne i fundamentalistyczne uprawnienie - walczcie sobie wtedy pewnie nie za bardoz bede sie tym itneresował - no jeżeli bedzie to narracja proru to będę to zwalczał.


Dobra, teraz wytłumacz nam co jest PROROSYJSKIEGO w zdaniu, że Ukraina zmusza
@TymRazemNieBedeBordo:

a teraz pełnym zdaniem napisz: putin jest winny wojny, putin rozpoczął inwazję, putin zaatakował Ukrainę, przez co ukraińscy mężczyźni byli zmuszeni do obrony kraju


Putni jest winny wojny, Putin rozpoczął inwazję, Putin zaatakował Ukrainę, przez co ukraiński prezydent zmusił ukraińskich mężczyzn do pozostania w kraju i odciął im drogę ucieczki, zostawiając na pastwę losu i narażenie na śmierć

A może lepiej nie czytaj bo ci styki przypali xD
@szurszur:

Ile razy mam pisąc to samo? Jezeli ktos produkuje tylko wściekłe emocjonalne ataki na Ukraine, nazywa Zelenskiego mordercą pomijajac głownego sprawce tej sytuacji czyli Rosję to jest to prorosyjska propaganda.


Czyli OP regularnie dodaje takie wpisy? Czy tylko ten jeden raz postanowił pocisnąć po debilnych, niehumanitarnych decyzjach Zelenskiego i akurat zapomniał, że niektóre pajace, jak się w tej samej linijce nie doda zdania cisnącego po Putinie, dostają spazmów i automatycznie
@szurszur: Jak zwykle, pokazywanie #!$%@? i dyskryminacji ukraińskiej w której masz fiuta to siedzisz w więzieniu rok i końca nie widać, bez podstawowych praw człowieka = wybielanie rosji wg takiego ptasiego móżdżku jak ty i reszta wykopków która plusuje takie gowno

Argument na poziomie ‚u was murzynów bijo’

Typie zrozum ze nienawidzę rosji z całego serca i życzę im najgorszego ale ukraiński rząd tez jest #!$%@? w paru aspektach, w tym
@Davidozz: Takie wpisy widywalem nie raz i stały sie one znakiem tego srodoiwska. Dlatego traktuje to całosciowo. Zreszta ci sami aktywisci pod nimi pisuja i usiłuja wybornic takiego sposobu.
Niech dodaja kilka wpisow o Rosji i losie mezczyzn pod jej okupacja, a na 5 takich w goracych nie produkuja z jeden o Ukrainie.
Aha ty jesteś za powszechnym poborem… oczywiscie samych mężczyzn. Komu ja odpisuje.


@Szalom: Nieprawda. Jestem przeciwnikiem przywracania powszechnego poboru co otwarcie pisałem już kilka miesiecy temu.
Nie jestem przeciwnikiem słuzby kobiet w wojsku, aczkolwiek uważam, że na wiele funkcji się nie nadaja dlatego pełna równośc typu powoływanie kobiet w takim samym stopniu jak meżczyzn to bład.
@wilhelm99: feministki feministkami, ale tez jest pelno kukoldów na tym swiecie ktorzy to popieraja bo mowia ze zawsze tak bylo i czy nie jestes prawdziwym facetem (czyt miesem armatnim). Polska niewiele sie rozni od rosji czy ukrainy, zapomnij ze sa jakies roznice, wlasna matka by cie mogla za Łade sprzedac, dlatego trzeba zyc po swojemu jak bedzie widac ze idzie konflikt to #!$%@? jak najdalej a jak ktos ci powie ze