Wpis z mikrobloga

Taka sprawa skoro Iwona poszła z klubu na piechotę to wątpię by chciała wejść do auta kogoś komu nie ufa.Czytałem, że mogła być w ciąży z Patrykiem i raczej tylko do jego auta by wsiadła lub jego kolegi.Możliwe, że doszło do awantury jak mu powiedziała on ją uderzył i doszło do wypadku.Inną opcją może być, że dali jej jakiś mocny narkotyk i zmarła wiec ciało gdzieś wywieźli.Jeśli chodzi o policyjny radiowóz to raczej wątpię by sama do niego wsiadła raczej musieliby siłą ją wciągnąć.
#iwonawieczorek
  • 12
  • Odpowiedz
@spamer: a co oni innego mają do roboty? Siedzą po piwnicach, walą konia i patrzą jaki tag jest popularny i tworzą takie wysrywy, żeby przez chwilę poczuć się ważnymi. To ci sami ludzie, którzy wcześniej komentowali wojnę, inflację, pandemie i wszystko co akurat popularne.
¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@jabadabadupka: bo Iwona to była patola. Więc się nie przejmowała. Kto z okresem idzie na imprezę. Musiała być w ciąży bo spuchły jej nogi i dlatego pożyczyła buty od matki. ale spuchły jej jeszcze bardziej to zdjęła. potem były chłopak dowiedział się o ciąży to wywiózł ją za granicę do Hiszpanii (wspominała o tym) żeby zrobiła aborcję ale tam zabieg się nie udał więc żeby zmylić ślady co się z nią
  • Odpowiedz
@plazella: Tez z tego smiechlam XD ja chodziłam na imprezy z okresem i bez ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale najbardziej mnie rozwaliła teoria ze nogi miała spuchnięte i pożyczyła buty matki XD szpilki na dodatek XD gdzie szpilki są dużo węższe od zwykłych butów niezależnie od rozmiaru. Poza tym nogi puchną dopoero po koniec ciąży. Ale tak to się właśnie mirki znają na kobietach, ewidentnie brak podstawowej
  • Odpowiedz