Wpis z mikrobloga

Mirki, jak to jest z tym freenow. Czy kazdy pojazd ktory zamowie w freenow musi byc taksowka? Myslalem, ze tak i do ostatniej mojej sytucji bylem gotow placic wiecej, za pewnosc ze przyjedzie taxi. 2 dni temu przyjechal po mnie gruzin w gruzie, ktory nie byl taxi, a kierowca nie mial licencji. Freenow od dwoch dni mi nie odpisuje w apce ani na fb. Nie wiem czy to byl wypadek przy pracy, czy to normalne ze we freenow moze jezdzic kazdy kto ma prawko i auto, ale w swietle prawa jest to nielegalne, wiec oczekiwalbym slowa wyjesnienia.
#uber #freenow #taxi #kiciochpyta
  • 4
  • Odpowiedz
@Zaax: każdy uber bolt freenow czy inna firma powinna podstawiać taksówki. Ale każda też jest łasa na pieniądze i jest im obojętne kto jeździ i czym - byle więcej aut i większy obrót, bo mają z tego prowizję. We freenow zazwyczaj przyjeżdża auto oznakowane jako taxi, ale zdarzyło mi się, że raz Gruzin a raz jakiś Hindus nie znali kompletnie polskiego a niby legalne taxi xD Z Hindusem jeszcze szło się
  • Odpowiedz
  • 0
@g455: Najbardziej mnie wkruwia brak jakiejkolwiek reakcj z ich strony. Nie oczekuje ze spala goscia na stosie, ale niech mi chociaz napisza, ze bardzo im przykro ze do tego doszlo albo ze dzis jezdzi kazdy, kto tylko sie zgodzi.
  • Odpowiedz
@Zaax: w erze ubera każda wystarczająco duża firma ma wywalone po całości na światło prawa. Freenow idzie w ślad za uberem i boltem, bo jak widać największy sukces zapewnia zasranie rynku biedakierowcami i granie naiwniaka. Zamawiaj lokalne korporacje.
  • Odpowiedz