Wpis z mikrobloga

@BlackpillMonster: ponieważ damski przegryw szuka czegoś innego, niż męski przegryw. Niebiescy narzekają na brak chętnych do seksu, różowe na brak zainteresowania. Niebieskiemu pomoże częściowo, jeśli jakaś kobieta zechce z nim współżyć, różowej to nie pomoże - szuka kogoś, kto nie potraktuje jej jako obiekt na jedną noc, ale jako potencjalną partnerkę.
@BlackpillMonster: Chciałam coś napisać na ten temat, bo bywały już takie wątki i mam przemyślenia, a także doświadczenia z przegrywami, ale przeczytałam komentarze i mi się odechciało (,) Przekleję mój komentarz z podobnego wątku z wczoraj:

Jestem chętna na zjazd śląskich przegrywów jakby co ʕʔ Kilka miesięcy temu pod jakimś wpisem wywiązała się dyskusja właśnie o tym, czemu przegrywy i przegrywki się nie
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@BlackpillMonster: Jakaś ulana przegrywka zaczęła mi pisać coś, że ma dużo znajomych singielek które polecą na przeciętniaka z wyglądu. Później w bezowocnej dyskusji powiedziała, że zna sporo kolegów z pracy- branża it singli.
Temat był coś o samotności i że nie ma damskiego przegrywu.
Napisałem jej, że skoro jej koleżanki są tak wyrozumiałe ze względu na wygląd to niech pozna je z tymi znajomymi z pracy i rozwiąże problem samotności w