Wpis z mikrobloga

Cały rok spędziłem na szukaniu nowego #auto do 100 tysięcy. Ceny poszły do góry, a dalej nie potrafię się zdecydować. Dlatego stwierdziłem, że zwrócę się o poradę do wykopu (zawsze to lepsze niż rzut monetą). Ankieta poniżej (jeśli ktoś coś bardzo poleca zapraszam do sekcji komentarzy). Założenia: silnik wolnossący/lpg/hybryda (żadnych turbo), CarPlay i kamera cofania. Dobre wyciszenie. Bagażnik, który pomieści dwie duże walizki. Samochód do jazdy po małym mieście, plus wakacje za granicą (więc wygodny musi być, szczególnie ze względu na wysoki wzrost kierowcy). Lubię jak zawieszenie dobrze tłumi nierówności terenu, żeby nie podskakiwać na każdym kamieniu. I żeby ładnie wyglądał (dobre wykończenie też jest ważne) ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niech wygra najlepszy:
#samochody #kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta #ankieta

Samochód dla Mirka 2023 do 100 tysięcy

  • Skoda Fabia 19.5% (8)
  • Peugeot 208 7.3% (3)
  • Renault Clio 7.3% (3)
  • Ford Fiesta 17.1% (7)
  • Mazda 2 9.8% (4)
  • Toyota Yaris 14.6% (6)
  • Volkswagen Polo 7.3% (3)
  • Kia Rio 9.8% (4)
  • Citroen C3 7.3% (3)

Oddanych głosów: 41

  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MPTW: Hyundai Elantra? Trochę upierdliwa będzie w mieście, to prawda, ale wygląda przekozacko, bagażnik duży, a pod maską zwykły wolnossak. A ci co głosują na fabię, Clio, Polo czy Fiestę to chyba dla jaj, w wolnossących odmianach te auta mają osiągi załadowanego Matiza, a ty turbo nie chcesz przecież
@MPTW z wyzej wymienionych jeździłem Fabią, 208, fiestą, clio, rio i c3 i gorąco polecam nowe clio. Z gazem to auto jest ekstra do codziennej jazdy, dobrze wyciszone, wygodne i całkiem pojemne. W prawdzie to silnik turbo ale ma fabryczny gaz i 6 biegow za 75k plus dodatki. Bierzesz nowy to i tak wszystko naprawisz na gwarancji, a możesz ja przedłużyć. Jak nie jeździłeś to mega polecam wziąć od dealera na weekend.