Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Eteres: dokladnie tak. Dlatego swipujecie jak #!$%@? w prawo, na zdjecie to tak tylko rzucic okiem zeby duzego wstydu nie bylo, i dawaj, byle byla wagina. Przeciez nie do rozmowy, ani #!$%@? do grania w fife ci kobieta potrzebna. Ani do spotkan na ryby.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweLwiatko: niekoniecznie. Dziewczyny czesto cenia facetow, ktorzy np. studiuja przyszlosciowy kierunek, albo taki ktory im sie dobrze kojarzy. Obawiam sie, ze jak ktos jest szambonurkiem i zarabia porzadnie to jednak bedzie mial mniejsze powodzenie niz jakis account manager, chociaz wydaje mi sie, ze jednak szambonurkowie sa bardziej przydatni.
  • Odpowiedz
Dlatego swipujecie jak #!$%@? w prawo, na zdjecie to tak tylko rzucic okiem zeby duzego wstydu nie bylo, i dawaj, byle byla wagina


@zbrodnia_i_kawa: bo inaczej nie będzie żadnych polubień
Zobacz prawo wielkich liczb.

Sam myślałem, że to #!$%@?, ale matematyka mnie przekonała.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lexico: wiesz, szanuje ludzi ktorzy wierza w statystyke, tak jak i ludzi, ktorzy wierza w horoskopy. Ja tam jakbym zobaczyla wielgachnego łysola ze zlamanym nosem i opisem "normalny szuka normalnej", to jednak dalabym w lewo i #!$%@? mnie matma
  • Odpowiedz
@FerdynandMagellan: czytanie blackpilla jest dla mnie odkryciem jakiegos innego swiata w ktorym panuja zupelnie inne zaleznosci niz w tym ktory znam z zycia. Kiedys umawialam sie z modelem i wytrzymalam jakies 3 randki bo byl nudny jak diabli (i to ja to zakonczylam mimo, ze byl ode mnie duzo atrakcyjniejszy). Od 9 lat za to jestem w zwiazku z typem ktory niektorymi cechami wpisuje sie w wasza definicje przegrywa i w
  • Odpowiedz
@I_N_K_W_I_Z_Y_T_O_R: lat mam rowno 30 i napisalam ile lat jestesmy razem - matematyke zostawiam Tobie Areczku, czy wtedy to jeszcze byla mlodosc czy juz nie. No ale spoko, chcialam tu dac znac, ze niektore Mirasy sa naprawde zabawne i bez kursu tanca XD dalyby rade cos wyrwac na samym charakterze, ale jak mam zamknac dupe to zamykam ()
  • Odpowiedz